Kaip konvertuoti batų dydį į slidinėjimo batus

Tinkamo dydžio slidinėjimo pakabos dėvėjimas daro didžiulį poveikį jūsų bendrai slidinėjimo patirčiai. Tinkamas derinys veikia jūsų našumą ir komfortą. Netinkamo dydžio įkrovos pasirinkimas gali sukelti labai ilgą ir skausmingą dieną šlaituose. Šiandien dauguma slidinėjimo batų gamintojų pasirašo (dažniausiai) universalią “Mondopoint” sistemą, kuri matuoja pėdą centimetrais. Jei kasdien nenaudosite metrikos, tai jums gali reikšti daug. Tačiau yra lengva formulė konvertuoti “Mondopoint” dydį į labiau pažįstamą JAV batų dydį.

Pasitarkite su gamintojo dydžio diagrama. Daugumoje slidinėjimo reikmenų batai yra su savo dydžių nustatymo gairėmis. Šios diagramos skiriasi nuo prekės ženklo iki prekės ženklo, tačiau tai yra greičiausiai rasti jūsų dydį. Slidinėjimo batai pasiekiami tik visais dydžiais, todėl siūloma apvalyti vieną dydį ir pakoreguoti bagažinę arba kojinių storį, kad būtų patogus. Daugelyje diagramų bus nurodytas JAV, U.K., EUR ir Mondo dydis.

Nustatykite savo slidinėjimo pakrovimo dydį naudodami “Mondopoint” sistemą. Pažvelkite į dydį, nurodytą batų dėžutėje, ir pridėkite du skaitmenys kairėje dešimtainio kablelio. Pavyzdžiui, “Mondopoint” dydis 28 yra lygus JAV vyrų dydžiui 10. Jei yra a.5, atitinkamas avalynės dydis yra pusė dydžio. Todėl Mondopoint dydis 28,5 yra toks pats kaip JAV vyrų dydis 10,5.

Įtraukite 9 į bet kurį “Mondopoint” dydį, kuris yra didesnis nei 30. Pavyzdžiui, “Mondopoint” dydis yra 32,0, o JAV dydis – 14.

Konvertuokite vyrų JAV dydį į moterų JAV dydį, pridedant 1 prie paskutinio batų dydžio. Pvz., Jei “Mondopoint” dydis yra 26, tai bus 8 vyrų dydis ir 9 moterų dydis.