Kiek man reikia dirbti per savaitę, kad prarastų kūno riebalus?

Svorio praradimo kelionė prasideda vienu žingsniu – idealiu atveju žingsnis po to, kai kitas, o paskui kitas. Veiksmai yra veiksmingas būdas pagerinti jūsų sveikatą įvairiais būdais. Jei nustatėte svorio praradimo tikslą ir esate pasiryžę rodyti rezultatus, kai paleisti, raktas yra praleisti kelias valandas per savaitę bėgimo bateliuose.

Netgi vidutinio sunkumo kiekvieną savaitę skaičius gali pagerinti jūsų sveikatą, tačiau jei rimtai žiūrima apie svorio mažėjimą, šią pratimą reikia skirti daug laiko. Atsižvelgiant į kintamųjų, kurie turi įtakos svorio kritimui, skaičių, garantuojama, kad neužsikrėtusio kūno svoris netaptų plonu kūnu. Tačiau apskritai išlaidos, kurių trukmė siekia maždaug 150 minučių per vidutinį tempą per savaitę, gali būti rezultatų, jei jūs vartosite ir mažai kalorijų dietą. Jei norėsite dvi dienos poilsio, planuojate pabėgti 30 minučių per penkias kitas savaitės dienas.

Deginant riebalus, norint numesti svorį, viskas apie deginimą daugiau kalorijų nei vartojate. Bėgimas yra ideali praktinė priemonė jūsų svorio praradimo kelionėje dėl jo didelio kaloringumo dega. Jūs turite suvartoti 3500 daugiau kalorijų, negu vartojate, kad prarastumėte vieną svarą riebalų, ir tai dažnai įmanoma per savaitę. Vienas paleidimas gali sudeginti šimtus kalorijų. Pasak “Merilendo” medicinos sistemos universiteto, žmogus su 200 svarų, kuris dirba 60 minučių 5,5 mph, degina 986 kalorijas.

Veikia vienintelis gali labai prisidėti prie jūsų svorio mažinimo tikslo, tačiau tai neturėtų būti jūsų vienintelis pratimas. Stiprumo mokymas yra svarbus, jei norite įtraukti bent du kartus į savaitės treniruotės eigą. Ši pratybų forma degina kalorijas tik truputį bėgimo greičiu. Tačiau, padidinus raumenų masę, taip pat padidinsite medžiagų apykaitą, kad padėtumėte riebalų deginimui. Apsilankykite treniruoklių salėje, kad galėtumėte pakelti svorį arba sustiprinti kūną namuose su kūno svorio pratimais

Net jei jūsų vienintelis treniruotės tikslas yra svorio mažėjimas, bėgimas taip pat pagerina jūsų kaulų ir raumenų stiprumą ir padidina širdies ir kraujagyslių ištvermę. Kai jūs prarasite svorį, važiavimas gali padėti išlaikyti tinkamą kūną. Visada kreipkitės į gydytoją, kad įsitikintumėte, jog vaikas yra tinkama jūsų veikla. Jei jūs sėdėtį sėdintį gyvenimą, sukursite važiavimą, greitai vaikščiosite keletą savaičių.

150 minučių už geriausius rezultatus

Greito kalorijų deginimas

Stiprinkite savo svorio praradimo galimybes

Svorio netekimas ir tolesnis poveikis