Kaip virti pyragą mikrobangų krosnele ir kokioje pan

Kai gausite troškimą tortą, galbūt nenorėsite palaukti 40 minučių, kol tai bus virti. Užuot kepdami pyragą orkaitėje, virkite jį mikrobangų krosnelėje. Galite naudoti mikrobangų krosnele tinkamą indą, pvz., Mikrobangų krosnelę plastikinę talpyklą arba keramikos ar stiklo patiekalą, kad atliktumėte darbą. Tiesiog žiūrėkite laiką, mikrobangų krosnelės virkite greitai ir nenorite sugadinti savo gydymo.

Miltus, cukrų ir kakavos miltelius sumaišykite dideliame kavos puodelyje arba kremo brulee dubenyje.

Išmaišykite kiaušinį ir pieno bei migdolų aliejų, vanilės ekstraktą ir druskos šaukštą nedideliu dubeniu. Švelniai šveisti.

Padėkite puodelį mikrobangų krosnele ir virkite aukštoje maždaug dvi minutes, žiūrėdami pyragą. Kai jis pakyla ir yra neryškus, sustabdykite mikrobangų krosnelę. Kiekviena mikrobangų krosnelė skiriasi, tortas gali būti atliekamas greičiau nei dvi minutes arba reikia dar vieną minutę.

Sumaišykite vieną geltonojo pyrago mišinio dėžutę dubenyje su dėžutėje reikalingais ingredientais. Kai kuriose dėžutėse reikia kiaušinių ir augalinio aliejaus, o kitiems – tik vandens.

Ištirpinkite sviestą ir padėkite jį kartu su virimo indu. Pridėkite rudojo cukraus sluoksnį, padrąsinkite jį gausiai virš sviesto.

Padėklo apačioje sumaišykite su ananasų žiedais, kiekvieno žiedo centre padėkite vieną maraschino vyšną.

Šokoladinis pyragas vienam

Ananasų apatinis pyragas

Įpilkite torto mišinį ant ananasų sluoksnių.

Padėkite indą savo mikrobangų krosnele ir septynias minutes pasukite mikrobangų krosnelę. Sumažinkite šilumą iki vidutinio, galios ir virkite dar septynias minutes.

Iš mikrobangų krosnelės išimkite pyragą ir leiskite jam sėti 10 minučių, prieš tai jį suporate ant plokštelės.