Imbieras ir prostata

Prostata yra vyrų reprodukcinė liauka, kuri sukelia sėklidžių skysčių, pagrindinį spermos ląstelių vežėją. Prostatos liaukų sveikata yra plačiai aptariama medicinos tema, nes tiek daug amerikiečių vyrų patiria gerybinę prostatos išsiplėtimą ar vėžį. Pagal “Profesijos ligų vadovą” prostatos vėžys tapo antruoju dažniausiai pasitaikančiu vėžiu tarp amerikiečių vyrų, o prostatos išsiplėtimas ne mažiau kaip pusę vyriškų vyresnių nei 50 metų amžiaus. Žolinių vaistų, tokių kaip imbieras, gali skatinti jūsų sveikatą. Prostatos, tačiau rekomenduojama pasikonsultuoti su savo gydytoju ir vaistininku prieš pradedant vartoti papildomą vaistą.

Imbieras yra Zingiber officinale augalo, kuris yra vietinės Pietų Azijos ir vietinių tautų naudojamas kaip maistas, prieskonis ir vaistas, šakniastiebis arba viršutinis šaknis. Imbiero šaknis kartais yra marinuotas prieš valgant, bet taip pat grūduotas arba supjaustytas žalias. Imbieras yra daug kalio ir mangano, jis yra geras fosforo šaltinis: magnis, kalcis, beta karotinas, geležis, cinkas ir vitaminai A, C, E ir B kompleksai, nurodyti “Amerikos dietologijos asociacijai” “Complete Food” Ir “Nutrition Guide”. “Vitaminai A, C ir E bei beta karotinas yra stiprūs antioksidantai, kurie gali apsaugoti jūsų prostatą nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, kurie yra susiję su pagreitėjusiu senėjimu ir vėžiu. Vitaminas C ir cinkas stimuliuoja imuninę sistemą, kuri apsaugo prostatą nuo bakterinės infekcijos ir uždegimo.

Imbieras turi junginių, kurie slopina specifinį fermentą, metabolizuojantį medžiagą, kuri reikalinga prostatos vėžio proliferacijai, pagal “Žmogaus biochemiją ir ligą”. Konkrečiai, imbieras slopina fermento 5-lipoksigenazę (5-LO), kuri reikalinga arachidonų metabolizmui Rūgštis į cheminę medžiagą, vadinamą 5-HETE. Savo ruožtu 5-HETE naudojamas kaip prostatos vėžio ląstelių maitinimas, bet jo negalima gaminti esant natūraliems 5-LO inhibitoriams, tokiems kaip imbieras ir žalioji arbata. Kultūros, vartojančios didelius imbiero ir žaliosios arbatos kiekius, pvz., Japoniją, mažesnis prostatos vėžio atvejų skaičius ir mirtingumas, kaip minima “Mityba ir visuomenės sveikata”.

Imbieras yra įvairių priešuždegiminių medžiagų, įskaitant junginius, kurie slopina citokinų gamybą, kurie yra medžiagos, sukeliančios skausmą ir patinimą. Be to, imbieras turi cheminę medžiagą, vadinamą 6-gingeroliu, kuri, kaip teigia kai kurie mokslininkai, gali sumažinti prostatos uždegimą ir būti naudinga tiek užkirsti kelią prostatos vėžiui, tiek lėtinant jo proliferaciją, kaip nurodyta “Naujose gydomosiose žolelėse”.

2007 m. “Molekulinės mitybos ir maisto tyrimų” žurnale paskelbtame Indijos tyrime nustatyta, kad 6-gingerol ir kitos imbiero medžiagos gali būti naudojamos modeliuoti tam tikrus baltymus, kurie padeda užkirsti kelią prostatos vėžio ląstelėms tiek in vivo, tiek in vitro su gyvūnais. Kiti ingvero komponentai slopina metastazę arba vėžio plitimą ir skatina gaminti fagocitines imunines ląsteles, kovojančias su visais navikais ir vėžinėmis ląstelėmis. Tačiau imbieras nelaikomas gydymo ar net priimtinu gydymu prostatos vėžiui arba jo išplėtimas medicinos bendruomenei, nes dar nėra atliktas išsamus vyrų testavimas. Konsultuojantis su savo gydytoju yra labai rekomenduojamas, jei atsiranda prostatos simptomų, pavyzdžiui, sunku pradėti ir sustabdyti šlapinimąsi.

Geriamojo maisto medžiagos

5-lipoksigenazės inhibitorius

Priešuždegiminis

Vėžio žudikas