Su fizine veikla susijęs griovimas kirkšnies srityje

Kai dirbate ir jaučiate deginimą ant šlaunų viduje, netoli kirkšnies, tai greičiausiai išsiplės. Sunkus švaistymas gali paskatinti vaikščiojimą, todėl galite pamiršti užbaigti savo įprastą veiklą. Paprasčiau tariant, švaistymas yra trintis. Jei atliksite kai kuriuos prevencinius veiksmus prieš, per pratimą ir po jo, galite pašalinti riebalus ir sėkmingai apsaugoti odą.

Pjaustymas įvyksta, kai kažkas trina prieš odą. Nors tai yra problema, kurią galite patekti į kirkšnies sritį, taip pat galite pjauti pagal savo rankas arba bet kur drabužius juda prieš savo kūną. Prakaitavimas prakaitui padidina uždegimą. Oda tampa sudirgusi nuo trinties ar trapų. Kai jūs sportuojatės, pradeda prakautis, o jau jautri oda tampa drėgna – tolesnė žala. Prakaitavimas taip pat yra druskos, dėl kurio gali atsirasti gailimas. Veiksmingiausias būdas valdyti plyšius – tai užkirsti kelią.

Kvėpavimo slopinimas yra dvigubas procesas. Jūs turite sumažinti trintį ir tada laikyti odą šalia kirkšnies srities sausa. Neteisingas drabužis gali sugadinti. Pasirinkite tinkamus treniruotes, bet ne trumpas. Taip pat turite išvengti per daug laisvų drabužių. Laikykitės nuo drabužių, pagamintų iš medvilnės, nes jis sugeria drėgmę. Vietoj to dėvėkite drabužius, pagamintus iš sintetinės medžiagos, kuri kvėpuoja, pvz., “Lycra”. Ploną vazelino sluoksnį padėkite vietovėms, linkusioms drebėti. Tai sumažins trintį. Nusiplaukite daug vandens, nes jūs pratimu praskiesti prakaitą, todėl druskos sudirginimas yra mažiau.

Pirmasis dalykas, kurį galite padaryti dėl nelygios odos, – tai išnaudoti laiką, kol jis išgydomas. Rimtas šlifavimas gali jus piktnaudžiauti. Švelniai nusiplaukite muilu ir vandeniu, tada į paveiktą vietą užtepkite antibakterinį tepalą. Tai apsaugo odą nuo infekcijos ir tolesnio sudirginimo. Jei oda yra atvira arba užkimšta, uždėkite marlės tvarsčius.

Net jei treniruotės metu dirginimas pasireiškia, tai gali būti ne dėl purvo. Taip pat yra kitų sąlygų. Odos su kieta siena gali reikšti grybelinę infekciją. Folliculitas yra bakterinė plaukų folikulų infekcija, kuri gali jaustis panaši į įtrūkimus. Jei odos dirginimas yra patvarus ar pasikartojantis, atėjo laikas pamatyti gydytoją. Jei pastebėjote drenažą iš nukentėjusio ploto arba, jei uždegtumėte karščiavimu, kreipkitės į gydytoją dėl problemos. Kai kurios odos pertraukos gali sukelti gyvybei pavojingą bakterinę infekciją.

Apie “Chafing”

Prevencija

Gydymas

Apsvarstymai