Namo ištaisyti sultis riebalams deginti

Norėdami sudeginti riebalus, reikia valgyti mažiau ar daugiau judėti. Dieta, kuri riboja jūsų suvartojimą tik sultimis, gali padėti apriboti jūsų suvartojamą kalorijų kiekį svorio mažinimui, tačiau namuose nėra jokių sultingų darinių, kurie pagreitina riebalų deginimą ar svorio netekimą. Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami keisti savo mitybą.

Sultys ir svorio kritimas

Greitai sultys yra raminanti dieta, kurią kai kurie gali pasekti svorio mažinimui. Riebaluose vartojama tik vandens ir šviežių sulčių, pagamintų iš vaisių ir daržovių. Dieta apie sultys gali skirtis, tačiau ji gali trukti tris dienas ar ilgiau. Šie dietų tipai padeda numesti svorį, apribodami maisto pasirinkimą ir, savo ruožtu, jūsų kalorijas. Vis dėlto vis tiek galima suvartoti pakankamai kalorijų sulčių, kad užkirstų kelią ar apribotų svorio netekimą.

Kalorijos sultyse

Jei svorio netekimas yra jūsų tikslas, skaičiuojamos visos kalorijos, netgi iš šviežių sulčių. Sultys kalorijos gali skirtis priklausomai nuo to, ką jūs maišote. Apskritai, 1 puodelis vaisių sulčių yra apie 120 kalorijų, o pati patiekalų daržovių sultys turi apie 50 kalorijų. Tačiau kai kurie daržovės gali skirti daugiau kalorijų nei kiti. Pavyzdžiui, 1 puodelis šviežių morkų sulčių yra apie 70 kalorijų ir 1 puodelis burokėlių sulčių yra 110 kalorijų.

Šviežia sultys jūsų dietoje

Norėdami išlaikyti kalorijų dangą, kad būtų skatinamas svorio mažėjimas, šviežių sulčių dėmesys turi būti skiriamas mažai rausviems daržovėms, pvz., Agurkams, salierams, kopūstai ir špinatai. Geras mažos kalbos derinys, kuris gali padėti jūsų svorio netekimui, apima agurkus, salierus ir imbierą su vienu morku, skirtu saldumo pojūtumui. Arba pabandykite špinatus, kopienes, pomidorus ir citrina. Jei jums patinka šiek tiek prieskonių, apsvarstykite pomidorą ir salierą su pipirų brūkšniu. Dėl mažesnių šviežių vaisių sulčių pabandykite obuolių su citrinų ir kalkių obuoliais.

Kiti svarstymai

Kai jūsų tikslas yra svorio mažėjimas, galbūt norėsite apriboti šviežių sulčių iki 8 uncijų per dieną. Sultys yra ne taip užpildyti, kaip valgyti visą vaisių ar daržovių, ir gali būti labai gerai išlaikyti jus patenkinti sumažintos kalorijų dietos svorio. Jei norite daugiau gėrimų užpildyti, apsvarstykite, kaip maišyti savo daržoves, o ne jų sulčiaspaudą, kad gautumėte ir daugiasluoksnį pluoštą.