Maisto produktų sąrašas svorio netekimui

Svorio netekimo sėkmė nereikalauja maisto produktų ir tablečių – tai gali būti taip paprasta, kaip gerai pripildytas šaldytuvas ir sandėliukas. Gavę pagundą, perdirbę maisto produktai jūsų namuose, kai jūs bandote valgyti sveikiau, gali pakenkti jūsų mitybai. Vietoje to parduotuvėje parduotuvėje laikykite sveiką maistą, kad būtų lengviau triumfuoti. Žinokite, kuo ieškoti, kai apsipirkote, todėl pateksite į namus maisto produktus, kurie padės pasiekti savo tikslus.

Produktai paprastai yra vienas iš pirmųjų jūsų maisto produktų parduotuvėje. Paprastai, apsipirkdami aplink parduotuvės perimetrą, galėsite išvengti perdirbtų, saldžių ir riebių maisto produktų. Produce yra mažo kaloringumo, tačiau maistingą, tankų maistą pavyzdys, leidžiantis idealius užkandžius per dieną. Obuoliai, apelsinai, morkos, salierai, pomidorai ir kiti produktai gali būti supjaustyti anksčiau laiko ir laikomi jūsų šaldytuve, kad būtų lengviau prieiti prie sveikų maisto produktų. Jūs netgi galite įsigyti produktus iš anksto supjaustytos – užtikrinkite, kad fasuotose produkcijose nebūtų konservantų.

Mėsa gali tiekti organizmui baltymus, bet jie taip pat gali būti daug riebalų. Perkant mėsą, laikykitės mažai riebalų. Tai reiškia, kad reikia įsigyti mėsos be odos, kad būtų pašalinti pertekliniai kalorijų kiekiai, pvz., Be kaulų, be odos vištienos krūtinės. Jei perkate jautieną, ieškokite liesos jautienos ir liesos jautienos gabalėlių, kurie turi mažai marmuro. Pirkite šviežių žuvies gabalėlių, kurie yra mažai riebalai, suteikia baltymų ir yra puikus omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Medline Plus teiginiai gali padėti gerokai sumažinti kūno riebalų kiekį kartu su pratimais. Taip pat rasite omega-3 riebalų rūgščių riešutus, kopūstus, linus ir lapinius žalumynus. Jei esate vegetaras, pasirinksite tofu, tekstūruotus augalinius baltymus, riešutus, sėklą ir ankštinius augalus, kad gautumėte dienos baltymų dozę.

Bet kokios parduotuvės kepyklos skyrius gali būti pagundžiamas spurgų, pyragaičių ir pyragaičių pavidalu. Tvarkykite savo vežimėlį nuo šviežių keptų produktų ir pasukite į duonos eilę. Sveiki sveiki grūdai yra supakuoti su pluoštu, kuris gali padėti jums likti pilnas ir patenkintas, kad būtų išvengta per daug užkandžių. Sūriai grūdų duona ir krekeriai yra geras būdas papildyti savo mitybą su širdies sveikų pluoštų, geležies ir B vitaminų. Taip pat ieškokite rudųjų ryžių, avižinių dribsnių ir kvietinių miltų.

Vykdykite pieno krepšelį su mažo riebumo sūriu, grietine, jogurtu ir kitais pieno produktais. Pienas yra baltymų ir kalcio, kuris gali padėti jums jaustis pilniau ilgiau. Pieno produktai taip pat gali padėti aprūpinti energija visą dieną ir kasdienį treniruotes. Specialiai ieškokite savo mėgstamų produktų mažai riebalinių veislių, kad sumažintumėte nereikalingas kalorijas. Renkantis pieno produktus, ieškokite tų, kurių sudėtyje yra mažiau ingredientų. Pavyzdžiui, jogurtas dažnai vertinamas kaip sveikas maistas, bet gali būti užpildytas konservantais ir cheminėmis medžiagomis. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pasirinkite pieno gamą, artimiausią jo natūralią formą.

Nors sultys, sporto gėrimai ir gaivieji gėrimai yra viliojantys, geriausia laikytis vandens, kai bandote numesti svorį. Kitos skysčių formos dažnai yra cukraus pakrautas ir prideda tuščias kalorijas jūsų dienos kalorijų suvartojimui. Jei gėrimas paprasto vandens neatitinka jūsų skonio, pabandykite mažai ar ne kalorijų skonio pakuotes, kad pridėtumėte skonį į įprastus vandens butelius. Jūs galite pajusti mėgstamų gėrimų skonį, neviršydami kasdienio kalorijų kiekio.

Gaminti

Mėsa

Pilno grūdo

Pieno produktai

Gėrimai