Kietas vs minkštas padas pėsčiųjų batai

Pagrindinis skirtumas tarp vaikščiojimo batų jūsų vietinėje parduotuvėje yra pėdos. Nors jie visi gali jaustis panašūs, yra didelių skirtumų. Pėdų pėsčiųjų paslaptis slypi midsoles. Tarp guminės dugno ir bagažinės vidinės pusės yra apsaugos sluoksniai, kurie skiriasi priklausomai nuo jūsų veiklos. Svarbu suprasti, kokie privalumai ir trūkumai yra minkštuose ir kietuosiuose batai, todėl galite rasti tinkamą jums.

Batų padais dalys

Batų dygsniu yra keturios dalys, o kiekvienas iš jų yra neatskiriamas jūsų komforto vaidmuo. Bagažinės guminis dangtelis vadinamas padu. Išorinis vainikas gali turėti giliai įtempimo modelius, kurie pakeičia sukibimo lygį. Tiesiog todėl, kad viena porcija batų turi griežtesnę padą nei kita, tai nereiškia, kad tai geriau įkrovos. Sunkesnės išorinės pusės gali būti patvaresnės, tačiau jos turi mažiau traukos drebėjimų sąlygomis; bagažinės vidurinė dalis yra rasta. Midsoles nustato bagažo standumą ir sumažina žemės poveikį. Tarp vidinės sienelės ir pasvirusios sienelės yra kojos ir plokštės. Šie sluoksniai suteikia ypatingą apsaugą. Shanks padeda išlaikyti svorį, o plokštės nustato lankstumą. Šie sluoksniai labai skiriasi skirtingose ​​batai.

Minkšti batai

Lengvi vaikščiojimo batai ir vaikščiojimo batai paprastai yra pagaminti iš minkšto pado. Priežastis ta, kad jie paprastai yra skirti mažiau sunkaus naudojimo nei kiti batai. Jie yra lankstūs, lengvi ir patogūs, važiuodami takais. Minkštos plokštės midsoles leidžia pėsčiųjų pėsčiomis apvynioti akmenis ir medžių šaknis nelygioje vietovėje. Tačiau minkštosios viengyslės batai turi plonesnius tarpiklius midsole ir nepalaiko sunkesnių apkrovų, tokių kaip kuprinė pakuotė, su komfortu. Bet tai nereiškia, kad jie nėra verti pirkti. Jei esate savaitgalio dieną turistinis kelionė, keliaujant po minkštųjų danties batus.

Kietieji batai

Yra dviejų rūšių atsparūs batai: kuprinė ir alpinizmas. Nors abu turi sunkius padusius, standumo lygis labai skiriasi. Kuprinės batai yra stipresni negu įprastos vaikščiojimo batai, o jų vidpadyje yra žymiai stipresnė juostelė, skirta išlaikyti sunkesnę apkrovą. Bagažinės turi būti lankstus ir lengvas, bet pakankamai stiprus, kad ilgainiui būtų sunku išspręsti sunkumus; kalnų batai yra tokie pat stiprūs ir sunkūs, kaip jūs rasite. Jie yra pagaminti taip, kad būtų sunkūs kroviniai, jiems pritvirtinti įrankiai, pvz., Smeigtukai, skirti ekstremaliems elementams valdyti. Dėvėti šiuos važiavimus dienos metu bus nemalonus, o lankstumo stoka gali pakenkti keliautojų kojoms.

Kaina

Švelniavilnių vaikščiojimo batų kaina gali siekti nuo 60 iki 120 dolerių, o geresni batai paprastai yra aukštesniame šio kainų skalėje. “Backpacking” batai pradeda siekti maždaug 150 JAV dolerių ir gali siekti 250 JAV dolerių. Alpinizuojančios batai kainuoja nuo 270 iki 500 dolerių. Svarbu, kad esate tinkamas tinkamam įkrovimui pagal savo poreikius. Jei šią žiemą planuojate alpinizmo kelionę ir tikitės išmėginti keletą snieguotų viršūnių, mažinant išlaidas perkant bagažinės pakabas gali sukelti didelę žalą kelyje. Apsilankykite vietiniame lauko mažmenininke, kad aptartumėte savo poreikius. Turėdami tinkamas pėdas jūsų lipti ar pasivaikščioti padeda užkirsti kelią sužalojimams ir leidžia jums mėgautis savo nuotykiu.