Kaip valyti vidinį ausų vašką

Vaško buvimas jūsų ausyse yra natūralus įvykis. Pasak Amerikos akuliacijos otolaringologijos, specializuotos ausies kanalo ląstelės išskiria vaško pavidalo medžiagą, vadinamą cerumenu, skirtą vidinei ausiai apsaugoti nuo drėgmės ir infekcijos. Paprastai cerumenas važiuoja link kanalo atidarymo ir išsiskleidžia sava. Kai kurios sąlygos, pvz., Aukso vaško perteklinis gaminimas, lėtinės ausų infekcijos ar klausos aparatų naudojimas sukelia vaško susidarymą ausies kanaluose. Tai sukelia diskomfortą, klausos praradimą ir galimą žalą.

Paruoškite savo reikmenis. Lengvai pasiekite, padėkite medvilninius tamponus, medvilninius kamuoliukus, vandenilio peroksidą ir lašintuvą. Jei turite patikimą padėjėją, šis procesas bus lengvesnis.

Atsigulkite ant horizontalaus paviršiaus, kai viena ausies nukreipta į viršų. Naudokite lašintuvą, kad į viršų nukreiptą ausį įdėkite 3-5 lašai vandenilio peroksido. Jūs išgirsite burbuliuką, o tai reiškia, kad peroksidas dirba. Leiskite peroksidui dirbti mažiausiai 15 minučių arba kol burbuliatorius sustos.

Nors vis dar gulėdamas, įdėkite medvilnės kamuoliuką į ausies kanalą, kuriame įdėta peroksido. Dabar gulėkite kitą ausį, nukreiptą į viršų. Medvilninis rutulys sugautas medžiagas išeis, kai pakeisite pozicijas.

Į priešingą ausį įdėkite tris-penki lašai vandenilio peroksido. Vėl pakartotinai palaukite bent 15 minučių arba tol, kol burbuliatorius sustos. Į priešingą ausį įdėkite kitą medvilnės kamuoliuką, kad sėdėtumėte vertikalioje padėtyje.