Kaip tapti geresniu beisbolo žaidėju

Kai kalbama apie beisbolo žaidimą, talentas yra tai, ką turite, bet pastangos yra tai, ką jūs davėte. Jūs negalite gimti su galimybe susitikti su Homerais, tokiais kaip Albertas Pujolsas, arba pasigrobti sparčiu pavogti bazes, tokias kaip Rickey Henderson, bet atsidavę galite padidinti savo įgūdžius, kad taptumėte vertingu turtu bet kuriai komandai.

Pasidalykite su beisbolo žaidimu. Norint tobulėti visko, jums reikia turėti aistra. Praleisk laiko žiūrėti beisbolu, skaityti apie beisbolą, rinkti beisbolo korteles, žiūrėti filmus apie beisbolą, pavadinti savo šunį po savo mėgstamo beisbolo žaidėjo …. Tiesa, nė vienas iš šių dalykų nesieks padidinti savo beisbolo įgūdžius patys – yra Daug superfans ten, kurie niekada iš tikrųjų žaisti žaidimą. Tačiau tai, ką ši aistra padarys, yra tai, ko jums reikia, kad galėtumėte tęsti žaidimą su visomis kitomis, mažiau įdomiomis darbo žaidimo dalimis.

Praktika kiekvieną dieną. Sėjamosios yra ne tik tada, kai esate su savo komanda, bet ir savarankiškai galite solo treniruotis. Mesti rutulį į orą, tada sugauti. Mesti rutulį prieš sieną arba stumiant. Žaisk su draugu ar broliu. Geriausi žaidėjai visada daro kažką, kas padės jiems tobulinti savo įgūdžius.

Naudokitės vatinimo keliu, kad galėtumėte ištiesti savo sūpynes. Kai kurie žaidėjai prieštarauja kelių naudojimui, nes jie mano, kad tai tik mažiems vaikams, tačiau tai nėra tiesa. Net ir pagrindiniai mokytojai, norėdami tobulinti savo sūpuoklę, vis dar stengsis veikti.

Pasikalbėkite su treneriu ar treneriu, kad galėtumėte parengti stipriąsias treniruotes. Stiprumo mokymas yra rekomenduojamas kiekvienam sportininkui nuo maždaug 14 metų amžiaus, o geras treneris turėtų padėti jums rasti režimą, kuris tinka jūsų dydžiui ir pozicijai, kurią žaidžiate. Po kelių savaičių ar mėnesių kėlimo, turėtumėte matyti pastebimą pagerėjimą jūsų smūgių galingumą ir greitį bei patvarumą.

Groti iki savo lygio, o ne iki jo. Pasipriešinkite pagundai likti komandoje, kurioje esi seniausias, didžiausias ir labiausiai patyręs žaidėjas, ir pasinaudoti proga “žaisti” ir prisijungti prie komandos, kurioje galite pasirodyti viena iš jaunesnių, mažesnių, mažiau patyrusių komandos narių . Žinoma, jūs nebesite “žvaigždė”, bet jūs mokysitės ir tobulinsite savo įgūdžius daug greičiau, nei jūs, jei liktumėte žemesnio lygio komandoje.