Kaip sušaldyti ah tuno kepsnį keletą minučių

Tunas yra viena iš riebiųjų žuvų, turtingų omega-3 riebalų rūgščių, kurias Amerikos širdies asociacija siūlo valgyti du kartus ar daugiau per savaitę. Vis dėlto, kadangi tunus užima gana didelį gyvsidabrio kiekį, jis turi būti tiktai kaip atsitiktinė jūsų jūros gėrybių rotacijos dalis, kartu su lašiša, skumbrėmis, menkėmis, upėtakiais ir kitomis riebalinėmis žuvimis. Ahi tuno kepsniai virsta gana greitai, pernelyg greitai, iš tiesų, kad jie šiltų, jei bandysite paruošti jas įšaldytuose. Tačiau, nes tai tokia maža pjūvioji dalis, galite atsipalaiduoti karštu vandeniu per keletą minučių, o tada virti dar keletą minučių.

Vos karšto vandentiekio vandens išleiskite minutę ar dvi, kad visiškai šildytų. Užpildykite didelį dubenėlį karštu vandeniu ir nugruntuokite užšaldytą ahi tuno kepsnį, kol jis vis tiek bus įpakuotas hermetiškoje pakuotėje. Palikite maždaug 10 minučių atšildyti.

Kietą krosnį ant krosnies keletą minučių padėkite į ketaus ar kitą sunkią dugninę keptuvę.

Išpakuokite tuno kepsnį ir išdžiovinkite popierinius rankšluosčius, kol indas šildomas. Šepkite abus šonus šiek tiek kepimo aliejaus, tada pabarstykite druska ir pipirais pagal skonį. Patau kitų kvapiųjų medžiagų, jei tau patinka, pavyzdžiui, čiobrelių, krapų, ergragonų, rozmarinų, citrinų ar kalkių nuosėdų, arba čili pipirų miltelių ar Cajun pagardų.

Įdėkite ahi tuną į keptuvę ir jį 2-3 dienas išvalykite retoms ar vidutiniškai retai. Pasukite jį su mentele ar žnyplėmis. Kitą pusę kepkite dar 2 – 3 minutes, retai – vidutiniškai retai. Dar kartą išmaišykite tuno kepsnį ir dar kartą virkite abi puses dar 1 – 2 minutes vidutiniškai arba vidutiniškai. Iš karto pašalinkite jį iš visos.