Gelio dezodorantai ir lazdeliai dezodorantai

Rinkoje yra tūkstančiai produktų, skirtų jūsų kvapui išlaikyti kuo šviežiau ir švariau. Gali būti, kad vienas iš svarbiausių iš šių produktų yra dezodorantas, kuris visą dieną palaiko jūsų pažasimus sausu ir šviežiu. Kadangi dezodorantų rinka ir toliau plinta, jums gali būti sunku nuspręsti, kuri formulė Jums geriausiai tinka. Gelis ir lazdelės dezodorantas turi privalumus ir trūkumus, taigi sužinokite, kas yra geriausiai tinka jūsų poreikiams.

Gelio pliusai

Palyginus su lazdelėmis, gelio dezodorantas yra gana naujas būdas patekti į areną. Tačiau tai nereiškia, kad tai daro ne taip gerai, kaip jūsų darbas, kad jus švieži. Akivaizdu priežastis pasirinkti dezodoranto gelį, palyginti su lazdelės formos likučiais. Gelio dezodorantas dažniausiai būna aiškiai pavaizduotas, todėl jis ne tik nenusimamas po jūsų rankomis, bet taip pat nepalieka ženklų ar dėmių jūsų drabužiams. Daugelis gelio dezodorantai taip pat pasižymi lengvumu, palyginti su lazdelėmis, todėl jie nejaučiasi sunkūs prakaitavimo metu.

Gelio sulaikymas

Dėl visų savo naujovių, gelio dezodorantas vis dar susiduria su skundais tose srityse, kurios labiausiai reikalingos. Palyginus su klasikine lazdele, nustatyta, kad gelis taip pat nėra apsaugotas slėgiu. Nors puiku turėti dezodoranto, kuris nepalieka likučių, svarbiausias bet kokio dezodoranto veiksnys yra tas, kad jis apsaugo jus nuo prakaito ir kvapo. Jos dažnai lengva formulė gali būti priežastis, kodėl kai kurie gelio dezodorantai nepasiekia tokio pat smūgio, kaip kitų tipų. Kai kurios formos taip pat gali tapti rausvos ir lipnios, kai pradėsite prakaitą, o tai gali būti netvarka.

Stick Pros

Be dezodorantų rinkos veteranų, klijuoti dezodorantai turi kitų savybių, dėl kurių klientai tampa patrauklu. Buvo žinoma, kad kvapas ilgiau laikosi nei kai kurie gelio amžininkai, todėl greičiausiai bus lengviau rasti jį keliose parduotuvėse ir vietose. Kai kurie gelio mišiniai gali tapti lipni ir purvūs, kai jie šlapi, todėl sausą kremo formulę patrauklesnė.

“Stick Cons”

Stick dezodorantas gali nebūti rausvas ir lipnus, kai jis tampa šlapias, bet jis tikrai gali turėti savo problemų, kai jūs pradėsite prakaituoti. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis žmonių nusprendė pereiti nuo lazdos dezodoranto į gelį, yra dėl trupių, rutulių ir dribsnių, kuriuos jis gamina prakaito metu. To rezultatas yra aukščiau paminėti dažyti drabužiai. Bet kuris dezodorantas gali sukelti dirginimą ar diskomfortą, tačiau, pasididžiojant formoms, jo storis yra didesnis, nes jis gali užkimšti poras ir neleisti odai daryti kvėpavimo.