Dilbio ir blauzdos raumenų skausmas

Riebalų ir dilgčiojimo raumenys nėra pagrindiniai raumenys, tačiau vis dar yra streso ir per daug. Daugelis veiksnių gali prisidėti prie dilbio ir veršio skausmo ir gali sukelti judėjimo ir funkcionavimo sunkumų. Skausmas gali būti simptomų įvairiausių sutrikimų nuo lengvesnių iki sunkiausių. Ankstyvi diagnozė ir gydymas yra labai svarbūs sprendžiant dilbio ir veršelio skausmą.

Funkcija

Jūsų dilbio raumenys palaiko riešą ir ranka stabilų, išlygintą ir mobilųjį. Kojos pritvirtinkite raumenis prie savo apatinių rankų kaulų, oda ir spindulys. Ryšiai susiejami su dilbio kaulais su riešo ir rankų kaulais, o riešo sąveika stabili. Pagrindiniai nervai praeina per dilbį, skatindami riešą ir ranka raumenis ir leidžia jums naudotis savo jausmo jausmu ir jausmu. Jūsų blauzdos raumenys stabilizuos, sulygins ir sulauks jūsų kulkšnies ir pėdos. Achilo sausgyslės sujungia jūsų veršingumo raumenis prie savo kulno, o raiščiai sujungia apatines kojas prie jūsų kulkšnies ir kojų. Jūsų dilbio ir blauzdos raumenys sutraukia ir prailgina rankas ir kojas.

Efektai

Jūsų riešai ir rankos gali labai gerai judėti varikliams, dėl kurių daug streso kyla ant dilbio. Pakartotiniai judesiai, susiję su sporto įgūdžiais ar profesiniais įgūdžiais, gali sukelti per didelę sužalojimų riziką. Svorio judesiai suteikia papildomų jėgų jūsų apatinių kojų raumenyse ir kauluose. Pakartotiniai judesiai, pvz., Važiavimas ar šokdymas, gali sukelti per daug sužalojimų ir traumų.

Tipai

Dilbių dilbis gali būti raumenų ar jungiamojo audinio uždegimas. Pasikartojantys judesiai ar mesti gali sukelti negalavimus, pavyzdžiui, teniso alkūnę. Nervų problemos, pvz., Užsikimšimas ar suspaudimas, gali būti dėl riešo sąnario spaudimo ar traumos. Darbiniai sužalojimai, tokie kaip riešo kanalo sindromas, gali atsirasti dėl per didelio riešo pratęsimo, kuris dažnai įtakoja sunkų kompiuterio naudojimą. Pilvo skausmas gali būti raumens ir jungiamojo audinio, ypač Achilo sausgyslių, uždegimo rezultatas. Dehidratacija ir mažas kalio kiekis gali sukelti mėšlungį. Jūsų šikšnosparnis gali būti raumenų pusiausvyros tarp jūsų veršelio ir nugaros raumuo rezultatas. Cirkuliacijos problemos taip pat gali sukelti veršio skausmą.

Gydymas

Galite naudoti poilsį, ledo ir drėgną šilumą, kad galėtumėte gydyti silpnus dilbių įtempimus ir uždegimą. Masažas ir tempimas gali paskatinti kraujotaką paveiktoje vietovėje. Dėl sunkesnių traumų gali prireikti reabilitacijos. Dėl profesinių sužalojimų, susijusių su pernelyg intensyviu vartojimu, gali prireikti pakeisti įpročius darbo vietoje; poilsio ir ledo gydymas gali būti lengvas veršelių štamas. Dėl sunkesnių įtampų ir ašarų gali prireikti iki mėnesio neveiklumo ir reabilitacijos. Dėl ypatingų ašarų gali prireikti chirurgijos.

Apsvarstymai

Skausmas gali būti simptomų įvairių sužalojimų ir sutrikimų. Skausmas, kuris trunka ilgiau nei kelias dienas, gali prireikti medicinos pagalbos. Nors dilbio ir veršelio raumenys gali būti ne pagrindiniai raumenys, jie yra pagrindinė kūno judėjimo ir veikimo dalis. Pasitarkite su savo gydytoju, jei jūsų skausmas yra sunkus ar netaikomas nedideliam gydymui, pvz., Poilsiui ir ledu.