Valgyti maisto produktus mielių infekcijai gydyti

Makšties mielių infekcijos sukelia žalingų bakterijų, žinomų kaip candidas, peraugimas. Ši bakterija klestėja tamsioje drėgnoje aplinkoje ir sukelia odos sudirginimą, kartu su niežuliu ir degumu. Namų gydymas gali būti labai naudingas ankstyvose mielių infekcijos stadijose. Yra maisto produktai, kurie gali padėti gydyti mielių infekcijas per kelias dienas iki kelių savaičių. Tai yra ideali alternatyva be recepto ir receptinių kremų ir tabletes.

Pristatykite česnaką į savo mitybą. Česnakai yra natūralus antibiotikas ir slopina bakterijų augimą žarnyne ir makštyje. Kartu su slopinančiu bakterijų augimą, antibiotikų savybės kovoja ir sunaikina blogesnes bakterijas, tokias kaip candida, o sveiki sistemos funkcijos yra būtinos geroms bakterijoms.

Kasdien valgykite vieną porciją jogurto. Jogurto sudėtyje yra gera bakterijų, reikalingų makšties sveikatai, ir šios bakterijos kovos su Candida bakterijomis, padedančios atsikratyti jūsų mielių infekcijos per kelias dienas.

Valgykite maisto produktus, turinčius daug vitamino C. Vitaminas C slopina candidų augimą ir pašalina egzistuojančias bakterijas makštyje ir žarnose, nes tai suteikia rūgštinę aplinką. Rūgštingumas neutralizuoja šarminę aplinką, reikalingą Candida bakterijų išgyvenimui. Gėrimo spanguolių ir apelsinų sultys taip pat aprūpins pakankamai vitamino C, kad padėtų.

Venkite maisto produktų, kuriuose yra daug cukraus ir fermentuotų maisto produktų. Šie maisto produktai yra duona, kofeinas, šokoladas ir actas. Šie maisto produktai padidina kalcio kalcio kiekį žarnose, sukelia dirginimą ir infekciją makšties kanaluose ir išoriniame makštyje.