Treniruoklių salė, skirta tonizuoti ir svorio netekimas

Tonizavimas ir svorio praradimas nėra visiškai vienodi. Svorio netekimas yra paprastas, nes tai paprasčiausiai reiškia mažinti kūno svorį, kurį galima padaryti dietiniu būdu. Toningas yra skirtingas dalykas. Dėl tonizuoto kūno sudėjimo, jums reikia tvirtų, apibrėžtų raumenų, o tai reiškia, kad treniruokliai treniruojasi į treniruotes. Cardio gali būti būdas, kuriuo daugelis žmonių nusprendžia numesti svorio, tačiau svorio treniruotės, kuri yra jūsų sporto šakos rutinos pagrindas, gali papildyti jūsų širdies ritmą ir leis greičiau pasiekti rezultatų tiek svorio, tiek toningo atžvilgiu.

Nuspręskite, kiek dienų galite patekti į sporto salę kiekvieną savaitę. Idealiu atveju jums reikia ne mažiau kaip trijų dienų ir daugiausia šešių. Paskirkite tris savaitines sesijas svorio treniruotėms. Padarykite šiuos viso kūno treniruotes, kuriose dirbate kiekvieną pagrindinę raumenų grupę per vieną sesiją. Tai degina daugiau kalorijų ir riebalų nei treniruojant tik vieną ar dvi raumenų grupes kiekvienoje treniruotėje, rašo treneris Nate Green “Built for Show”. Palikite bent vieną dieną tarp kiekvienos svorio treniruotės. Dėl savo širdies, Amerikos sporto medicinos kolegija rekomenduoja tris 20-60 minučių intensyvaus aktyvumo sesijas kiekvieną savaitę. Jei galite patekti į treniruoklių salę šešias savaites per savaitę, atlikite svorį ir kardio laiką įvairiomis dienomis, o jei ne, atlikite abi treniruotes.

Geriausias svorio mokymo metodas yra pasirinkti daugybę bendrų pratimų, kurie paveikė daugybę įvairių raumenų grupių, “Fox News” interneto svetainėje pažymėjo treneris Jacqueline Silvestri Banks. Tokie judesiai, kaip pritūpimai, lunges, sunkiosios eigos, atsikabinimas ir eilutės, turėtų sudaryti daugumą jūsų programos. Atlikite du apatinio kūno ir trijų ar keturių viršutinio kūno pratimus kiekvienoje sesijoje, kiekvieną kartą tris ar keturis iš šešių iki dešimties pakartojimų. Tai prieštarauja tradicinei rekomendacijai naudoti mažesnius svorius, kad būtų pagaminta aukštesnė pakartotinė paraiška tonizuojant, tačiau kėlimas sunkesnis užtikrina didesnį anabolinį atsaką, kuris iš tikrųjų veda prie greitesnio riebalų deginimo, pažymi Bankai.

Dėl svorio netekimo ir toningo širdies, negalima įveikti intervalu. “Mens Fitness” tinklalapyje teigia stiprybės treneris Jeremy DuVall, padidindamas kardio intensyvumą, atlikdamas intervalus, ne tik sutaupys jūsų laiką, bet ir reiškia, kad jūs ilgai pabaigaite po riebalų. Intervalo mokymas apima kintamą visų didžiausių pastangų spragą ir šiek tiek ilgesnį, šiek tiek lengvesnį širdies ritmą. Pasibaigus šildymui, dirbkite maksimaliu intensyvumu 10 sekundžių, tada palengvinkite pastovų greitį vieną minutę ir 20 sekundžių. Pakartokite šį protokolą 20 minučių. Interjero mokymų grožis yra tai, kad galite naudoti bet kokią sportinę širdies aparatą arba išbandyti kažką šiek tiek kitokio, pvz., Sprintant lauke.

Dieta taip pat yra raktas – jūs neprarasite svorio ir atsipalaiduosite, nebent sumažinsite maistą. Atsikratykite savo dietos šlamšto maisto, susitelkiama neperdirbtuose maisto produktuose, kurie jus jausia pilnai, pvz., Daržovių ir vaisių, liesos mėsos, pieno ir sveiki grūdai. Siekiama prarasti nuo 1 iki 2 svarų per savaitę, jums reikės sumažinti 3,500 kalorijų, kad prarastumėte 1 svarą riebalų. Kiekvieną savaitę sumažinsite kasdienį suvartojamo kalorijų skaičių 500, kiekvieną savaitę sumažinsite 1 svaro nuostolius, pratęsdami pratybas, turite priartėti prie 2 svarų per savaitę. Jei pasieksite svorio netekimo plokštelę, po kiekvieno intervalo treniruotės pridėkite nuo 10 iki 40 minučių vidutinio sunkumo kardio.

Tvarkaraštis

Svoriai

Širdis

Apsvarstymai