Sporto saugos kontrolinis sąrašas

Sporto salė yra vieta, kur galite pasveikti ir įgyvendinti pakeitimus, reikalingus ilgalaikiam tinkamumui. Tačiau prieš pradėdami, turite įsitikinti, kad jūsų treniruotė yra saugi. Panašiai naujokams ir ekspertams sporto salė gali būti pavojinga vieta. Prieš kiekvieną treniruotę imkitės tinkamų atsargumo priemonių, kad apsaugotumėte savo sveikatą, išvengtumėte traumų ir kuo geriau išnaudotumėte treniruotę.

Gear Up

Prieš pradėdami net vaikščioti į sporto salę, įsitikinkite, kad turite reikiamą pavarą. Treniruočių sąrašo ypatybės priklauso nuo sporto rūšies, treniruočių formos ir visų sveikatos reikalavimų. Nors visiems reikės rankšluosčių ir vandens, tik tie, kurie planuoja naudoti laisvus svorius arba svorio mašinas, privalo dėvėti svorio mokymo pirštines. Dėvėkite tinkamus treniruočių batus su geru protektoriumi, kad išvengtumėte kelionių ir slydimo. Nenaudokite atviros pirštinės avalynės, tokios kaip šlepetės ar sandalai.

Patikrinkite įrangą

Prieš naudodamiesi bet kokia įranga, esančia sporto salėje, užsirašykite minutę, kad įsitikintumėte, jog tai geros darbo sąlygos. Patikrinkite laisvųjų svorių plyšius ir lustai, taip pat, kad juostos gali būti su dviem saugos diržais. Jei naudojate svorio mašinas, įsitikinkite, kad visos saugos diržai ar spaustuvai veikia prieš pradedant dirbti. Patikrinkite, ar svorio plokštelės kaištis yra visiškai įdėtas į svorio plokštės angą, kad sėdynė ar stendas būtų užfiksuotas į vietą ir kad jūs turėtumėte visą važiavimą su baru ar rankenomis. Jei norite, kad bėgimo takelius atliktumėte, įsitikinkite, kad įrenginyje yra saugos išjungimo mygtukas, kurį galite lengvai paspausti, jei neprarasite prie mašinos.

Praktika puikiai tinka

Žinokite savo įprastą veiklą, prieš pasiekdami sporto salės grindis, įskaitant tikslią kiekvieno pratybų formą ir kaip naudotis reikalinga įranga. Jei nesate tikri, kaip atlikti tam tikrą fizinį krūvį ar būtent tai, kaip naudoti konkrečią įrangą, kreipkitės į sporto personalo narį ar asmeninį trenerį. Važiuokite lėtai, mokydamiesi naujų formų ir naudojate nepažįstamą įrangą; svorio treniruočių pratyboms atlikite nepakuotus pakartojimus, kad sukurtumėte pagrindinę raumenų atmintį.

Suraskite Spotter

Pritvirtinkite patyrusį žvalgytoją, kuris padės jums atlikti svorio pratybas, naudodami laisvus svorius. Atrankis yra esminis saugos patikrinimas siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų ir traumų per pratimus. Geras žiurkėlis atidžiai stebės per kėlimą ir per savo fazės kontrolę, pasirengęs kontroliuoti svorį, jei negalėsite jo elgtis. Lankytojas taip pat gali jums padėti sportuoti įvairiems pratimams, kurie naudoja sudėtingą ar potencialiai pavojingą įrangą, pvz., Treadmills, stabilumo kamuolius, kabelius, lynus ir perforavimo maišus.