Naudokite informaciją apie weider armėnų pranašumą

“Weider” priklauso “ICON Health and Fitness”. ICON yra vienas didžiausių pratimų įrangos gamintojų visame pasaulyje. “Weider” gamina sveikatingumo ir fitneso produktus, įskaitant “Weider Crossbow Advantage” namus. Nors tai buvo nutraukta ir pakeista “Weider MAX”, tūkstančiai vartotojų turi originalius ir pakaitinius modelius. Jie yra universalūs naminiai sporto centrai, skirti taupyti pirkėjus.

Pagrindinė statistika

“Weider Crossbow Advantage”, kuris buvo nutrauktas ir pakeistas “Weider MAX”, pagrįstai kainuoja apie 600 dolerių. Pasak gamintojo, jūs galite atlikti iki 65 pratybų su šia namu sporto sale, kad visa tai būtų kūnas arba universalus sporto klubas namuose. Atsparumo svoris yra 240 svarų, bet jūs galite jį padidinti iki 440 svarų. Įsigydami papildomų varžų strypų. Sporto salė yra 82 colių aukščio, 66 colių pločio ir 80 colių ilgio. “Weider” siūlo visą eksploatacinę garantiją dėl atsparumo strypų, penkerių metų ribotą garantiją dalimis ir vienerių metų darbo garantiją.

Atsparumo sistema

“Crossbow Advantage” naudoja “Compound Resistance” sistemą (CRS). “CRS” yra atsparumo lazdelėmis technologija, panaši į “BowFlex” modelius. Pasak gamintojo, “Weider” gimnastikos salės yra panašios į “BowFlex” modelius, tačiau yra labiau prieinamos, siūlo didesnį atsparumą ir platesnį judesio spektrą. Stūmoklio pasipriešinimas užkerta kelią erdvėje sunaudojančioms svorio plokštėms, barams ir hantelėms. Lankstūs strypai siūlo skirtingus lankstumo lygius, atitinkančius konkretaus svorio pasipriešinimo kiekį. Pavyzdžiui, 40 svarų strypas yra kaip kėlimas 40 svarų sterlingų.

Viršutinė kūno dalis

“Crossbow” yra treniruoklių stotelė didelėms viršutinės kūno dalies raumenims, įskaitant krūtinę, nugarą, pečius ir rankas. Plokšti ir nuolydžūs stendiniai presai dirba viršutinės ir vidurinės pectoralis (krūtinės) raumenys. Pek musės gali būti atliekamos laikant rankenas, kad rankas sujungtų lanko judesiu. Pratimai už nugarą apima sėklos latissimus dorsi (lat) ištraukimus, lat upių atraižas naudojant pagrindinę juostą ir sėdimųjų eilių, naudojant slystamą sėdynę. Galite atlikti tradicinius bicepso garbanos, sėdintį pečių spaudimą ir viršutinį trišakių spaudimą, naudodami apatinius atsparumo strypus.

Apatinė kūno dalis

Pagrindiniai apatinio kūno raumenys yra keturkampis, raumenys ir gleivinės raumenys. Galite atlikti pagrindinius apatinius pratimus naudojant Crossbow. Sėdynė turi būti pašalinta, kad galėtų atlikti nuolatines pritūpimus, kurie veikia beveik visais apatiniojo kūno raumenimis. Kojos veržlės / pratęsimo priedas leidžia jums atlikti du tradicinius pratimus priekinėms ir galinėms kojoms. Sėdynių kojos pratybos dirba keturgalvių raumenų ir kojų garbanos (guliančios butas ant skrandžio) darbo hamstrings.

Jei ieškote biudžeto pirkimo, “Weider Crossbow Advantage” arba jo pakaitalas “Weider MAX” yra geros kainos ir kokybės santykis. Tai kompaktiškas ir jūs galite greitai ir greitai pakeisti pasipriešinimą. Lata bokštas ir slankioji sėdynė yra pageidaujamos funkcijos. Tačiau, kadangi “Weider Crossbow Advantage” yra ekonominė mašina, ji nėra sukurta pagal tuos pačius standartus kaip ir brangesni modeliai, pvz., “Bowflex”. Vartotojų atsiliepimai yra skirtingi. Vartotojų skundų pobūdis daugiausia susijęs su skaldytų dalių ir slydimo strypų. Tai taip pat gali trukdyti ilgą laiką.

“Expert Insight”