Kiek svorio prarasiu, jei aš stengiuosi gerti alkoholį?

Pasak “Brigham” ir moterų ligoninės, nėra jokio galutinio įrodymo, kad alkoholio vartojimas gali padidinti svorį. Be to, jums nebūtinai bus prarasti svorio, jei atsisakysite. Nesvarbu, ką jūs pašalinate iš savo dietos, stengiantis numesti svorį, pagrindinė matematika išlieka tokia pati: jei jūs sunaudosite daugiau kalorijų nei vartojate, galiausiai sulauksite svarų. Tačiau su alkoholiu yra keletas mažų komplikacijų lygčiai.

Vienas gramas alkoholio yra apie 7 kalorijas. Tai atitinka maždaug 110 kalorijų butelį šviesaus alaus, apie 80 kalorijų 4,2 uncijos. Stiklo vyno ir apie 55 kalorijas už šaukštą viskio ar degtinės. Teoriškai jūs galite gerti saikingai, be visiškai sutriuškinti savo dietos kalorijų išmintingą. Tačiau alkoholis nutraukia jūsų riebalų deginimo ir kaloringumo procesus. Kai jis pasirodys, jūsų kūnas sudegins alkoholį savo energijai, kol jis viską nudegins. Kai geriate, jūsų kūnas ilgesnį laiką degina kalorijas ir uždega alkoholį. Tai laikina, tačiau.

Didžiausias alkoholio vartojimo poveikis gali turėti įtakos jūsų svorio netekimui dėl jo poveikio jūsų organizmui, o ne kalorijų, kurias jūs vartojate. Alkoholiniai gėrimai skatina jūsų apetitą, todėl žmonėms, kurie geria valgį, neįprasta valgyti daugiau, nei būtų kitaip. Tai taip pat silpnina valios gebėjimą ir pakeičia jūsų sprendimą. Jei nustosite gerti, gali būti, kad esate linkęs apgauti jūsų mitybą, o tai gali padėti jums prarasti svorį.

Galite atsisakyti alkoholio vartojimo ir vis tiek nevalgyti svorio – netgi netgi padidinti svorį – jei neuždegaite daugiau kalorijų nei vartojate. Kai jūsų kūnas metabolizuoja alkoholio kiekį alkoholyje energijai, tai nerūpi Ar kalorijos, kurias jis tada pradeda vartoti alkoholiu ar maistu. Jei jūs apskaičiuosite alkoholio vartojamą kalorijų kiekį į bendrą dienos dozę, o tada, kai tu padarei kai kurias tas kalorijas per įprastą pratybų programą, jūs prarasite svorį.

Alkoholio vartojimas iš tikrųjų gali turėti teigiamą poveikį jūsų sveikatai, bet tik nuosaikiai. Jis gali kovoti su kai kuriais širdies ligų ir aukšto kraujo spaudimo padariniais, o “Brigham” ir moterų ligoninės gydytojų atliktas tyrimas parodė, kad moterys, išgėrusios nuosaikiai, iš tikrųjų mažiausiai tikėtina, kad laikui bėgant patirs nesveikų svorį. Moderacija yra raktas. Jei kasdien sunaudosite tik vieną stiklinę vyno, mažai tikėtina, kad jis padidins svorį, o tai gali iš tikrųjų padėti jums išlaikyti svorį ilgą laiką.

Svorio, kurį prarandate atsisakydamas alkoholio, kiekis priklauso nuo to, kiek išgerote, visų pirma, taip pat į bendrą veiklos lygį ir mitybos modelius. Per mėnesius ir metus galite prarasti bet kur nuo 1 iki daugiau nei 100 svarų sterlingų. Tiesiog atsisakydamas vieno šviesaus alaus per dieną, jūs per metus neteksite daugiau nei 11 svarų, jei nenaudojate šių kalorijų su kitais maisto produktais. Nustatykite kasdienį kalorijų kiekį ir energijos kiekį, kad prarastumėte nuo 1 iki 2 svarų per savaitę.

Alkoholio kalorijos

Alkoholio įtaka

Pratimai

Geriamojo vartojimo privalumai

Viskas kartu