Kiek svorio jūs prarasite vaikštant dvi mylias?

Vaikščiojimas dažnai vadinamas vienu iš geriausių ir paprasčiausių būdų numesti svorio. Beveik kiekvienas gali tai padaryti, ir yra daug įvairių būdų, kaip atlikti šį pratimą. Vaikščiojimas padės jums numesti svorį, bet prarasto svorio kiekis priklauso nuo vaikščiojimo ilgio ir dabartinio svorio. Amerikos sporto medicinos koledžas siūlo stebėti savo vaikščiojimą – naudoti žingsniamatis, nes įrašys, kiek toli vaikščiojo ir kiek žingsnių atlikote.

Už kiekvieną svarą, kurį norite prarasti, turėsite įrašyti dar 3500 daugiau kalorijų nei vartojate. Jei norite prarasti 2 svarus. Per savaitę turėsite 7000 kalorijų per tą 14 dienų deficitą. Daugelis žmonių pasiekia šį deficitą vartodami mažiau kalorijų, taip pat praturtindami savo dieną. Tačiau galima numesti svorio tiesiog pratęsdami pratimą, pvz., Vaikščiojant.

Sutaikytų kalorijų skaičius priklauso nuo to, kiek svorio perkate. Pavyzdžiui, jei vaikščiate nesunkiai 2 mph ir jūs sveriate 160 svarų. Pagal “Fizinės veiklos suvestinę: veiklos kodų atnaujinimą ir RER intensyvumą” įrašysite 182 kalorijas. Jei sveriate 200 svarų, tas pats vaikščiojimas užsidegs 228 kalorijas. Vaikščiodami greičiau neuždega daugiau kalorijų, nors tai sutrumpins treniruotės laiką. Pavyzdžiui, pėsčiomis 4 mylių per valandą degys tos pačios 182 kalorijos per dvi mylias, bet treniruotėms trunka tik 30 minučių.

Jei sveriate 160 svarų. Ir jūs vaikščiate dvi mylias per dieną ir kiekvieną kartą deginate 182 kalorijas, praėjus 19 dienų praranda 1 svarą. Nors tai gali atrodyti maža, per metus ji prideda daugiau nei 19 svarų. Kol jūsų kalorijų suvartojimas išliks tas pats, koks buvo prieš pradedant pratimą. Jei sveriate 200 svarų. Ir vaikščiodami dvi mylias per dieną, jūs sudeginsite 228 kalorijas per kiekvieną seansą, jūs prarasite svarą kas 15 dienų arba apie 24 svarus. per metus. Jūs galite šiek tiek sumažinti svorį, važiuodami svoriais, tačiau geriausias būdas pridėti prie svorio – pridėti laiką ar atstumą vaikščioti.

Prieš pradėdami svorio ar fizinio krūvio procedūrą visada patikrinkite savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, kad įsitikintumėte, jog esate tinkamas sėkmei. Be to, nustokite vaikščioti, jei jums trūksta kvėpavimo ar patirti krūtinės skausmą. Pradėkite savo vaikščiojimo programą lėtai ir sukaupti tiek atstumu, tiek greičiu, kad nesusižeistumėte.

Deginti kalorijas

Kalorijos sudegintos

Weight Loss Estimates

Įspėjimai