Kiek svorio jūs prarasite, jei geriate vandens per savaitę?

Vanduo ne tik apsaugo jus nuo drėgmės ir nuotaikos, bet ir keliuose nefarmaciniuose metoduose, kurie padeda išlaikyti jūsų svorio praradimą. Gerkite vandenį pasninku arba kaip kalorijų pjoviklį ar apetito slopintuvą. Šis nebrangus, be cukraus, be kalorijų gėrimas gali greičiau judėti link svorio netekimo tikslo, bet tai nėra tikras dalykas.

Gėrėk vandenį kaip cukraus saldintų gėrimų pakaitalą. Saldūs gėrimai, sultys, kokteiliai ir sporto gėrimai gali būti 200 ar daugiau kalorijų 12 porų. Jei vieną dieną pakeičiate vieną saldų gėrimą su vandeniu, per savaitę suvartojame iki 1400 mažiau kalorijų, nes svorio netekimas yra maždaug 1/2 svaro. Per vieną mėnesį vartojote 6 000 mažiau kalorijų. Vienų metų pabaigoje, pakeitus tik vieną saldų gėrimą per dieną vandeniu, galite sumažinti 73 000 kalorijų iš savo dietos, kad galėtų prarasti svorį ne daugiau nei 21 svaras (be dietos). Nesaldinti gėrimai, tokie kaip seltzer, reguliarios kavos, arbatos ir dietos soda yra vandens. Į savo vandenį pridėti šiek tiek skonio su citrinų, apelsinų, kalkių, šviežių vaisių arba mėtos lapų gabalėliais.

Prieš valgydami gerkite vandenį kaip apetito slopintuvą. Tai suteikia jums pilnumo pojūtį, kuris padeda jums valgyti mažiau. Vanduo prieš valgį gali padidinti svorio mažėjimą maždaug 1/2 svarų per savaitę. 2010 m. Vasario mėn. “Nutukimas” paskelbtas pirmasis atsitiktinių imčių, kontroliuojamų klinikinių tyrimų poveikis svorio mažėjimui, kai dietai geria vandenį prieš valgį. 12 savaičių trukmės tyrime dalyvavo 48 dietai, kurių amžius nuo 55 iki 75 metų. Pusė dietų gėrė 2 puodelius vandens prieš kiekvieną mažai kalorijų valgį, antroji pusė valgė tą patį mažai kalorijų valgį, tačiau prieš valgį jis negėrė. Pasibaigus 12 savaičių trukmės tyrimui, vandens geriamieji prarado 15,5 svarų, o nevartojantys geriamieji prarado 11 svarų. Papildomi 5 svarai, prarasti vandens gerinančių žmonių, lygus 1/2 svarus per savaitę svorio.

Jei norite prarasti 1 svarą kūno riebalų, turite išpjauti 3500 kalorijų. Jei kasdien valgysite 2000 kalorijų dietą ir vieną savaitę vartosite ne daugiau vandens, galbūt galite prarasti 4 svarus. Tačiau kruopščiai sumažinus kalorijų vartojimą, sukelia badavimą ir raumenų išsekimą, o tai sulėtina jūsų metabolizmą, taigi jūs sunaudate mažiau kalorijų. “Texas A & M University” teigimu, dėl pavojų sveikatai, susijusius su ilgesniais vandens pertraukimais, yra galimas smegenų pažeidimas, anemija, organų pažeidimai, elektrolitų disbalansas ir žemas kraujo spaudimas. Be gyvenimo būdo pasikeitimo, vien tik pasninkas nerekomenduoja nuolatinio svorio. Kai greitai pasibaigs, jei grįšite prie savo įprastų mitybos įpročių, jūs greitai atgausite prarastas svaras. Sėkmingas svorio netekimo režimas turi apimti sveiką mitybą ir reguliarią fizinę krūvį.

Teigiama pusė Intermountain medicinos centro atliktuose tyrimuose parodė, kad stresas, kurį sukelia badas, padidina cholesterolio kiekį, verčia kūną deginti riebalus. 2011 m. IMC atliktame tyrime padidėjo žmogaus augimo hormono, dar vadinamo HGH, kiekis 24 valandas per parą. HGH padidina ir saugo liesos kūno masę ir skatina riebalų išsiskyrimą. Kūno riebalų kiekio sumažėjimas sumažina diabeto ir širdies ligų riziką. Tačiau mokslininkai teigia, kad reikia daugiau tyrimų, kol jie gali rekomenduoti badą. Pasitarkite su savo gydytoju, jei planuojate greitai.

Gėrimų keitimas

Apetitas slopinantis

Vandens greitas pavojus

Vandens greitas privalumas