Kiek laiko užtruks 1 svaras raumenų?

Teoriškai per savaitę galima suvartoti apie raumenų svarą bent jau pradinio jėgos mokymo programos etapo metu. Tačiau daugelis kintamųjų turi įtakos jūsų gebėjimui tai padaryti. Jei nuspręsite išbandyti naują valgymo ir treniruotės režimą, prieš pradėdami kreipkitės į gydytoją.

Apsvarstymai

Mitybos ir jėgos ugdymas vaidina jūsų gebėjimą įgyti raumenų masę. Tačiau jūsų kūno reakcija į jėgos treniruotę yra sunkiai nuspėjama. Pagal Marie Dunford ir J. Andrew Doyle “Mityba sportui ir pratyboms”, genetika, hormonų būklė ir kūno rūšis daro įtaką šiai reakcijai, be mitybos.

Tipai

Turite padidinti savo jėgos treniruočių tūrį, kad sukurtumėte raumenų masę. Atsparumo ugdymas skatina baltymų sintezę ir gali pakelti iki 48 valandų po intensyvaus treniruotės. Tačiau ne visi kūnas sukurs masę tokiu pačiu greičiu. Tai reiškia, kad galite gauti daugiau ar mažiau nei draugas, kuris traukia ir valgo tą patį, kaip ir jūs. Jūsų testosteronas ir augimo hormonų lygiai vaidina svarbų vaidmenį greitėjant raumenims. Jie dažniausiai yra atsakingi už raumenų augimo skatinimą jūsų kūne. Šių hormonų cirkuliuojantys kiekiai gali labai skirtis nuo žmogaus iki žmogaus.

Funkcija

Jūsų raumenų augimo greitis bus paveiktas, kiek, ką ir kada valgysite. Svarbu valgyti per 30 minučių treniruotes, kad skatintų raumenų augimą, nes po to, kai pasibaigsite, baltymų išsiskyrimas didės, o maistas padeda jūsų organizmui sukurti daugiau raumenų nei jis sugenda. Jūsų kalorijų suvartojimas taip pat turi būti didesnis už kiekvieną dieną deginamų kalorijų kiekį. Iš viso, atsižvelgiant į knygą “Visą fizinę sveikatą ir sveikatingumą”, reikia suvartoti maždaug 500 kalorijų, viršijančių tuos, kuriuos sudeginsite, kad gautumėte vieną svarą raumenų per savaitę. Užtikrinkite, kad vartosite 14 g papildomų baltymų per dieną ir Būtinas, jei norite gauti apie vieną svarą raumenų savaitę. Tačiau, kaip teigia Judy Anne Driskell ir Ira Wolinsky, autoriai “Energy-Predesting Macroutrients and Energy in Sports Nutrition”, autoriai Judy Anne Driskell ir Ira Wolinsky teigia, kad norint pasiekti lėtesnį raumenų masės augimą, labiau tikėtina, kad norėsite gauti lieso audinio, o ne papildomų riebalų.

“Expert Insight”

Atkreipkite dėmesį, kad sunku numatyti tikslų kalorijų skaičių, reikalingą raumenų kilimei gauti. Nors 500-kalorijų per dieną rekomendacija yra įprasta žmonėms, kurie bando kas savaitę gauti vieną svarą raumenis, faktinė reikalaujama suma skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus. Vartojimas papildomų kalorijų taip pat gali pakeisti jūsų kūno temperatūrinį atsaką į jūsų vartojamą maistą, teigia Melinda Manore, “sporto mitybos sveikatai ir našumui” pagrindinis autorius. Kai valgote, jūsų maisto kiekis yra išreikštas kalorijomis. Kai kurios iš šių kalorijų sudeginamos virškinimo proceso metu ir dėl dietos sukelto šilumos nuostolių. Likutis arba energijos kiekis, kurį palikote iš maisto, yra tai, ką jūsų kūnas naudoja raumenų augimui, riebalų saugojimui, metabolizmui ir fiziniam darbui.

Laiko rėmelis

Pastebėję Enetą Larsoną-Meyerą, “Vegetarų sporto mitybos” autorių, galite gauti vieną svarą per savaitę, kai inicijuosite naują gydymo schemą, tačiau šis raumens augimo greitis greičiausiai sumažės. Pavyzdžiui, nuo 18 iki 25 – vienerių metų futbolininkai ir kultūrininkai gali padidinti savo kūno masę 20 proc. Tik per vienerius metus, tačiau pradiniai laimėjimai gali susilpnėti ir po daugelio metų treniruočių tapti mažesni nei vieno procento, – pažymi Larsonas-Meyeris.