Kaip pratimas pasikeitė nuo praeities iki dabar mokyklos vaikams?

Pirmosios šiuolaikinės fitneso programos prasidėjo Europoje ir 19 amžiuje išplito į Ameriką. Kadangi Jungtinės Valstijos tapo pramonine tautos, žmonės praleido mažiau laiko fiziniam darbui atlikti. Todėl būtina, kad mokyklos fizinio lavinimo programos būtų gyvybiškai svarbios siekiant užtikrinti sveiką ir tinkamą visuomenę. Socialiniai, sveikatos ir politiniai veiksniai turėjo įtakos mokyklos pratimų programoms Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo praeities iki XXI amžiaus.

Nuo 1700 m. Iki 1850 m. Visoje Europoje išsiplėtė fizinis lavinimas – gaminamos gimnastikos programos Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje ir Anglijoje. Vis dėlto Amerikoje nebuvo jokių pratimų programų, nes kolonijinio laikotarpio metu kilo daugybė sunkumų. 1776 m. Europos imigrantai pradėjo gaminti amerikietišką gimnastiką, tačiau ankstyvasis amerikietiškas išsilavinimas išliko orientuotas į skaitymą, rašymą ir aritmetą. Faktiškai PE nebuvo įtraukta į mokyklos mokymo programą, kol po pilietinio karo baigėsi 1865 m. Dauguma pilietinio karo pratybų programų buvo skirtos daugiausiai sportui ir žaidimams. Pirmieji mokytojų rengimo programos taip pat prasidėjo per šį laikotarpį.

Amerikos ir Amerikos vaikų fizinio ir fitneso tyrimai 1940-ųjų ir 1950-ųjų metų pradžioje parodė, kad 56 procentai amerikiečių studentų, kaip teigia Prezidento taryba, neatitiko bent vienos fitneso testo sudedamosios dalies, apimančios kojų keltuvus, sėdynes, lynų kelius ar pirštus. Dėl fizinio krūvio ir sporto. Tačiau tik 8 proc. Europos studentų nepavyko vieno komponento. Dėl šios priežasties prezidentas Eisenhoweras įsteigė Prezidento kūno rengybos tarybą, kurioje buvo numatytos tokios rekomendacijos, kaip suteikti daugiau laiko, įrangos ir personalo mokymui mokyklose. 1966 m. Prezidento fizinės formos apdovanojimas suteikė gerus studentus, kurie pelnė 15 procentilių užsiėmimus, įskaitant “softball” metimą, plačią šuolį, 50-yard brūkšnį ir 600 kvadratinių pėsčiųjų arba paleisti. Vėliau tarybos vardas buvo pakeistas į Prezidento kūno kultūros ir sporto tarybą.

Nepaisant ankstesnių Prezidento tarybos pastangų dėl fizinio krūvio ir sporto, 1970 m. Fizinio lavinimo testai nepatyrė tobulėjimo, o tai vėl paskatino norą stiprinti mokyklos veiklos programas. Iki 1980-ųjų vidurio mokyklos fitneso testavimo sudedamosios dalys – “situps”, “pull-ups” arba “flexed arm” pakabos – matuoti viršutinę kūno jėgą – ir viena mylios vaikščiojimo ar važiavimo, “V” sėdynės ir švytuoklinio judėjimo . Per kelerius metus keli prezidentai iš dalies pakeitė Tarybos rekomendacijas toliau stiprinti fizinio lavinimo programas.

Daugelis valstybių nereikalauja specialaus laiko praleidžiant fizinio lavinimo klases, nepaisant esamų PE įgaliojimų nuo pradinių iki vidurinių mokyklų, pagal “2012 m. Tūkstantmečio ataskaitos formą: fizinio ugdymo statusą JAV”, kurį kartu rengia Nacionalinė asociacija Sporto ir kūno kultūros ir Amerikos širdies asociacija. 2006 m. Rudens žurnalo “Education Next” leidimas pranešė, kad nuo 1991 m. Iki 2003 m. JAV dieninių PE klasių dalyvių skaičius sumažėjo nuo 42 iki 28 procentų. Tačiau praėjus šešeriems metams, beveik pusė valstybių, kuriose reikalaujama PE, vis dar leido pernelyg didelius atsisakymus, atleidimus nuo mokesčio ir keitimus už energingą veiklą. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja, kad kiekvieną savaitę pradinėse mokyklose moksleiviai gautų ne mažiau kaip 150 minučių PE, o ne trumpesnė kaip 225 minutės savaitę vidurinėje mokykloje. Be to, AHA siūlo, kad aukštojo išsilavinimo įgijimo reikalavimai apimtų sėkmingą PE programą, pagal kurią sertifikuoti PE mokytojai mokytų standartų.

Pradžia

Nuo anksto iki 20 amžiaus vidurio

Pabaigoje XX a

XX a. Pradžia