Kaip krepšinio uniformos pasikeitė per metus?

Visą laiką krepšinio formos dramatiškai pasikeitė, apimant tokias tendencijas kaip pailginimas ir sutrumpinimas hemlines, geresnė avalynė žaislai ir pridedamų priedų išraiškos. Tendencijos paveikė tiek moterų, tiek vyrų žaidimus.

Pirmoji krepšinio uniforma nebuvo naudojama tik 1920-aisiais. Ją sudarė šortai su užtrauktuku ir vilnoniai drabužiai. “Spalding” buvo viena iš pirmųjų kompanijų, gaminančių polsteruotus šortai. 1930-tieji metai pristatė drabužius su drabužiais. Ši medžiaga leido žaidėjams aktyviau jaudintis aušintuvą ir gaminti mažiau prakaito. Medžiagos taip pat gerai nuplauti. Iš pradžių vyrų uniformos buvo gana ilgos. 1950-aisiais jie sutrumpėjo, o dešimtojo dešimtmečio ir 80-ųjų vyrų dėvėjo trumpus šortai. Dešimtojo dešimtmečio ilgis padidėjo iki to, kas yra šiandien

Michaelas Jordanas buvo vienas iš pirmųjų žaidėjų, kurie padėjo pagreitinti krepšinio šortai. Jis skundėsi, kad šortai žaidimo metu buvo pernelyg trumpi ir įkyrus. Per ateinančius dešimt metų hemlines nuolatos mažėjo, kol pasidarė išvaizda. Šiandien žaidėjai jaučia, kad šie šortai leidžia jums judėti, kvėpuoti ir net geriau žaisti.

Vienas iš pagrindinių krepšinio uniformų pokyčių buvo avalynė. Žaidėjai pradėjo dėvėti paprastus aukščiausios kokybės sportinius sportbačius, kurie teikė kulkšnies paramą norėdami išvengti sužalojimų. “Converse” buvo sinonimas su kai kuriomis pirmosiomis “NBA” naudojamomis “high-top” sportbačiais. Šiandien avalyne yra funkcijos, padedančios žaidėjams šokinėti ir supjaustyti kiemą. Du kiti populiarūs aksesuarai, pagauti 1970 m. Ir 80 m., Buvo galvos odos ir vamzdžio kojinės. Abu galų gale išnyko, nors kai kurie žaidėjai vis dar sportuoja galva, kad galėtų išlaikyti prakaitą nuo veido ir akių.

Šiandien moteriškos uniformos yra panašios į vyrų. Dydis gali būti mažesnis, tačiau jie dėvi tuos pačius berankovius marškinius ir šoras. Tai ne visada buvo tiesa. 1890 m. Moterys krepšinio metu turėjo dėvėti marškinius su ilgomis sijonomis ir šlepetėmis. 1900 m. Pradžioje moteriškos uniformos pasikeitė prie bloomerių, kurie buvo tvirtinami virš kelio. Žaidimas trukdė sužeisti. Kai pasikeitė laikai ir sutrumpintos hemlines, taip pat buvo ir moterų krepšinio formos, kurios padidino žaidimų lankomumą visuomenei.

Praeitis

Pateikti

Priedai

Moteriškos uniformos