Kaip apskaičiuoti deginamąsias kalorijas su bėgimo vežimėliu

Nėra jokių abejonių, kad važiuojant važiuojant bėgimo vežimėliu vyksta intensyvesnis treniruotės nei bėgimas vienas. Tačiau, tiksliai apskaičiuojant, kiek daugiau kalorijų galite deginti kartu su papildomais pastangomis stumti savo vaiką vežimėlyje, nėra prakaito. Daugelis kalorijų skaičiuoklių, daugelis iš jų nemokami, yra prieinami internete, taigi mygtuko paspaudimu galite lengvai sužinoti, kiek efektyviau treniruojate su savo vaiku vilkti.

Ieškokite internete bet kuriame kalorijų skaičiuoklių skaičiui. Įsitikinkite, kad pasirinktas pasirinkimas apima galimybę apskaičiuoti kalorijas, sudegintus bėgiojimo metu ir bėgiojimo metu su vežimėliu, pvz., “HealthStatus.com” skaičiuoklė.

Apskaičiuokite, kiek kalorijų galite deginti važiuojant be bėgimo vežimėlio. Norėdami tai padaryti, įveskite savo svorį, paleidžiamų minučių skaičių ir apytikslį greitį, kuriuo paleiskite. Skaitiklio, esančio “HealthStatus.com”, atveju greitis yra nuo 5 mylių per valandą 12 minučių iki 12 mylių per valandą penkių minučių mylios.

Vis dar naudodamiesi savo kalorijų skaičiuokle, apskaičiuokite, kiek kalorijų galite sudeginti stumdami vežimėlį. Būtinai įveskite tą patį minučių skaičių, kurį nurodėte, kiek skaičiuojote kalorijas, kurias jūs degaite paleidžiant.

Įtraukite kalorijų kiekį, kurį sudeginate paleidžiant, ir kalorijas, kurias sudeginate, stumdami vežimėlį, norėdami nustatyti, kiek kalorijų galite sudeginti važiuojant ir tuo pat metu stumti vežimėlį. Pavyzdžiui, pagal HealthStatus.com, jei sveriate 150 svarų, 15 minučių degate 171 kaloriją, kuri veikia 6 mph greičiu. Stumti vežimėlis degina 45 kalorijas per tą patį 15 minučių, iš viso 216 kalorijų. “HealthStatus.com” skaičiuoklė net priduria du skaičiai, todėl nėra painiavos.