Maisto alergija, sukelianti pečių ir kelio sąnarių skausmą

Kai galvojat apie alergijas maiste, pečių ir kelio sąnario skausmas nėra simptomas, kuris paprastai atsiranda. Žmonėms, sergantiems artritu ar kitomis uždegiminėmis jungčių sąlygomis, maisto alergijos gali sukelti uždegiminio skausmo padidėjimą. Pasak maisto alergijos centro, viskas, dėl kurios sukelia imuninės sistemos reakciją, gali sukelti sąnarių skausmą įvairiose kūno dalyse, įskaitant pečius ir kelius. Jei pastebėjote, kad valgydami tam tikrus maisto produktus galite susidurti su sąnariais, kreipkitės į gydytoją.

Maisto alergija dažniau pasitaiko vaikams nei suaugusiems, bet jūs galite sukelti alergiją bet kokiam bet kokio amžiaus maistui. Pagal Medline Plus dažniausiai pasitaikantys alerginės reakcijos vaistai yra kviečiai, sojos, žemės riešutai, žuvis, riešutai, vėžiagyviai, kiaušiniai ir pienas. Maisto alergija yra imuninės sistemos reakcija, kurią sukelia sutrikimas. Jūsų imuninė sistema apsaugo organizmą nuo kenksmingų medžiagų, tokių kaip virusai ir bakterijos. Kilus alerginei reakcijai, jūsų imuninė sistema maisto produktuose esančius baltymus klaidingai kenkia ir perauga, kad apsaugotų organizmą. Ši imuninės sistemos reakcija gali sukelti peties ir kelio sąnario skausmą.

Maisto alergijos centras teigia, kad maisto alergija gali sukelti sąnarių uždegimą. Kai kurie alergijos simptomai nedelsiant pasireiškia ir gali išsivystyti kitą dieną po konkretaus maisto valgymo. Tai gali sukelti ryšį, kurio sukelia uždegimą sunku atrasti. Pvz., Jei esate alergiškas kviečiams, kol baltymai įsiskverbia į jūsų kūną, po kelių valandų sąnariai gali būti uždegimas ir skausmingas. Pasitarkite su savo gydytoju apie savo būklę.

Nustatyti alergiškus maisto produktus yra efektyviausias būdas užkirsti kelią ir gydyti jūsų būklę. Pašalinimo dieta ir alergijos tyrimai gali padėti nustatyti, kurie maisto produktai jums yra alergiški. Maisto šalinimo dietos keletą savaičių pašalina tam tikrą maistą, o paskui jį vėl pateikia, kad pamatytumėte, ar jūsų organizmas reaguoja į jį.

Alergijos testai apima odos ir kraujo tyrimus. Odos testai naudoja nedidelį kiekį skirtingų maisto baltymų, kurie įšvirkščiami viršutiniame odos sluoksnyje. Per 15-20 minučių uždegimas atsiras, jei esate alergiškas tam konkrečiam maistui. Kraujo tyrimai naudoja kraujo mėginį, kad išbandytų jį IgE antikūnams, susijusiems su alergijomis.

Maisto alergija

Artrito svarstymas

Maisto reakcijų nustatymas

Testavimas