Kiek toli gali futbolo vartininkas eiti?

Futbolo vartininko pozicija reikalauja žaisti paskutinę gynybos liniją savo komandai. Žaidžiant vartininką ar vartininką reikia vadovavimo įgūdžių, pasitikėjimo, atkaklumo ir sugebėjimo išlaikyti ramybę ir ramybę net ir iš karto po klaidos. Vartininko pozicija turi savo taisykles, kurios turi būti laikomasi, kadangi vartininkas yra vienintelis žaidėjas, kuriam leidžiama naudotis rankomis ir ginklais, kurie liečiasi su kamuoliu, tačiau vartininkas gali keliauti tik iki šiol.

Žaidėjas yra vienintelis žaidėjas, kuris žaidimo metu gali paliesti kamuolį su savo rankomis ir rankomis, tačiau šis ypatingas sugebėjimas yra apribotas tada, kai ji yra baudos dėžutės viduje. Dėžutė tęsiasi 18 metrų nuo lauko pabaigos ir yra 44 metrų pločio, vartininkas gali valdyti kamuolį bet kurioje šios srities viduje. Už bausmės lauko, vartininkas laikosi tų pačių taisyklių kaip ir bet kuris kitas žaidėjas.

Vartininkas negali paimti kamuolys arba naudoti rankas ar rankas, jei vienas iš jo komandos drauge su kamuoliu perduoda rutulį, nesusijęs su priešininku, kol jis pasiekia vartininką, tai gali atsirasti permesdami kamuolį. Be to, vartininkas gali nenaudoti savo rankų, jei vienas jo komandos draugas tiksliai numuša kamuolys jam. Tačiau, jei komandos draugas perduos jums kamuolį, naudodamasis savo galva, vadinama “antraštę”, jums leidžiama žaisti naudodami savo rankas. Galiausiai, kai vartininkas lašas kamuolį į žemę, jis laikomas žaidimu, o vartininkas gali neatspirkti, tačiau jis turi išstumti kamuolį.

Žaidėjo metu nereikia likti baudos dėžutės viduje, tačiau palikti savo postą reikalingas geras sprendimas. Tikslo linija, dar vadinama “linija” arba “galine linija”, prasiskverbia į priekio tašką ir pažymi, kur kamuolys turi praeiti, kad atitiktų tašką. Aukos yra raginamos saugoti šią teritoriją arti, bet turėtų išeiti giliau į dėžę daugeliu atvejų. Visiškai paliekant dėžutę tik skatinama, kai žaidimas orientuojasi į kitos komandos tikslą.

Išeinant iš linijos komforto, galite naudoti metodus, kurie skatina teigiamus rezultatus. Pavyzdžiui, patekę į savo gynėjų grupę, turite išreikšti savo ketinimus patraukti kamuolį, kad nebūtų susimaišę su savo komanda. Yell, “laikytojas!” Ir komandos komandos grįš. Nardydami, visada nusileisk ant tavo pusės. Neuždenkite vien tik vieno langelio: leiskite kitiems gynėjams padėti. Be to, perėmę kamuolį, turite šešias sekundes, kad vėl sugrįžtumėte į žaidimą. Paskutinis, būkite tikri: kai nuspręsite eiti, laikykitės savo pasirinkimo.

Vartininko apribojimai

Išimtys

Palikite liniją

Metodai