Kiek svorio sudaro proforetinis takas 370e tramplinas?

“ProForm Crosswalk 370e Treadmill” yra ProForm naudojama pratimo mašina, skirta naudoti namuose. Nors ji netaikoma per bendrovės interneto svetainę, ji vis dar prieinama per trečiųjų šalių mažmenininkus arba naudotų. Palyginti su naujesniais “ProForm” modeliais, tokiais kaip “Power” serija, “Crosswalk” yra žymiai mažesnė svorio riba. Visada įsitikinkite, kad teisingai naudojate ir laikykite Crosswalk bėgimo takelį.

“ProForm Crosswalk 370e” įrengtas 2,25 didžiausio arklio jėgos variklis. Jis sveria 150 svarų ir gali palaikyti iki 250 svarų. Kilimo juostos juosta yra 17 cm pločio ir 50 cm ilgio ir gali važiuoti iki 10 mylių per valandą, didinant 0,1 km / h greitį. Šlaitas taip pat gali būti reguliuojamas nuo 1,5 iki 10 procentų. Patogiai “Crosswalk” bėgimo takelis gali sulygti greitam saugojimui.

Naujesni “ProForm Treadmills” gali ne tik išlaikyti daugiau svorio, bet ir turėti daugiau galimybių. Power serija gali palaikyti iki 350 svarų, turi didesnę juostą ir gali pasiekti iki 12 mylių per valandą su 15 procentų nuolydžiu. Jei esate sunkesni ar ieškote bėgimo takelio, kuris gali suteikti intensyvesnę treniruotę, naujesni modeliai gali pasiūlyti daugiau. Tačiau, jei jūs sveriate mažiau nei 250 svarų ir norite įtraukti į jūsų treniruotės įprastą švelnų širdies ritmą, “Crosswalk 370e” yra patogi pasirinktis.

“ProForm Crosswalk” bėgimo takelius papildo dviem išankstiniais treniruotais be rankinio režimo, tinka bet kuriam naujokui. 5K paleidimo programa palaipsniui didėja iki 6,5 km / h, užregistravus likusį atstumą, kol baigsite važiavimą. 30 minučių iššūkių programa yra padalinta į 30 vienos minutės laikotarpį ir automatiškai prisitaiko prie skirtingo greičio kiekvieną minutę.

“Crosswalk” leidžia jums nustatyti dienos kalorijų kiekį ir pateikia impulsų jutiklį, kuriuo galite matuoti savo širdies ritmą. Jame taip pat yra rankos pritvirtinimo priemonė, padedanti įterpti viršutinį kūno sąlytį į savo širdies ritmą, naudotis rankomis, pečiais ir nugaroje, kad galėtumėte visą kūną treniruoti. Taip pat galima pakeisti viršutinės kūno rankos tvirtinimo įtaisų atsparumą ir keisti intensyvumą.

Mašinos specifikacijos

Šalutiniai palyginimai

Treniruotės programos

Kitos funkcijos