Kaip sukurti savo mitybą, panašią į medifastą

“Medifast” dieta skatina greitą ir ilgalaikį svorio mažėjimą. Šis labai mažo kaloringumo ir mažai glikemijos mitybos planas turi “Medifast” specialiai supakuotus, supakuotus, vitaminus supakuotus valgius. Maisto produktų svorio raktas – tai labai mažai kalorijų kiekis, nes programos “Dieta” valgė kasdien nuo 1 000 iki 1300 kalorijų. Jei pageidaujate sukurti savo individualią dietą, panašią į “Medifast”, o ne įsigyti “Medifast” patiekalų, jūs turėtumėte sekti labai mažai kalorijų ir mažai glikemijos dietą, naudojant maisto produktus iš maisto prekių parduotuvės. Kadangi šiame plane yra tiek mažai kalorijų , Jūs turėtumėte stebėti tik medicinine priežiūra arba rizikuojate maistinių medžiagų trūkumo ir greito svorio sumažėjimo bei svorio atkūrimo. Jums taip pat gali prireikti vitamino papildymo, kad įsitikintumėte, jog patenkinti mitybos poreikiai. Kreipkitės į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją.

Norėdami sekti DIy Medifast planą, jums reikės iš pradžių skaičiuoti kalorijas, angliavandenius ir baltymus. Kai tik gausite maisto produktų sudėtyje esančių makroelementų kiekio, jums nereikės skaičiuoti. Gera vieta daugeliui dietų pradėti yra siekti 1300 kalorijų, 70-80 gramų baltymų ir 60-70 gramų angliavandenių. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra žemiau tipiško mažiausio kalorijų vartojimo vyrams, ty 1800 kalorijų; gauti pakankamai baltymų Padeda išlaikyti jau esančią lieknę masę, o angliavandenių nugriebimas rodo, kad padidėja riebalų nuostoliai ir pagerėja cukraus veikimas jūsų kūne. Visą dieną skleisk savo kalorijas. Pavyzdžiui, norėdami turėti 250 kalorijų pusryčius, du 375 kalorijų maistą ir tris 100 kalorijų užkandžius tarp valgių. Tai leidžia jums valgyti šešis kartus per dieną, o tai padeda sumažinti badą.

Medifasto planą sudaro supakuoti maisto produktai, kurių sudėtyje yra tinkamų baltymų. Norėdami imituoti tai, įsitikinkite, kad turite kokių nors baltymų su kiekviena jūsų patiekalais ir užkandžiais. Į turtingas baltymus, mažai kalorijų turinčius maisto produktus, kuriuos galite pavalgyti pusryčių metu, yra kiaušiniai, 100 kalorijų jogurtas, mažo riebumo styginių sūris, tofu ir neriebalinis varškė. Pagrindiniams patiekalams pabandykite vartoti mažai kalorijų, turinčių daug baltymų, tokių kaip tunai, tilapija, lašišos, otas, vištiena ir kalakutiena, lęšiai, sojos maistas, krevetės, grybiena ir 98 proc. Liesa jautiena.

Be liesos baltymų, turite ne stačiatikių veggies su savo pagrindiniais patiekalais ir pritaikyti juos su savo užkandžiais ir pusryčiais kiek įmanoma. Nestarchijos daržovės natūraliai yra mažai angliavandenių ir turi mažą glikemijos indeksą, o tai reiškia, kaip greitai angliavandenių maistas padidina cukraus kiekį kraujyje. Tamsiai lapinės žalia yra keletas geriausių pasirinkimų. Jie labai mažai kalorijų ir supakuoti su mikroelementais. Kiti geri pasirinkimai yra šparagai, briselės kopūstai, brokoliai, agurkai, žiediniai kopūstai, moliūgai, baklažanai ir artišokai. Kai trokštate kažką saldaus, užkandžiai su mažai glikemijos vaisiais. Maistas su mažu GI turi glikemijos indeksą 55 ar mažiau. Vaisiai, kurių GI yra 55 ar mažiau, apima vyšnias, greipfrutą, apelsinus, obuolius, persikus, kriaušes, slyvas, braškes, vynuoges, mangas ir bananus.

Tai yra tipiškas sekti labai mažai kalorijų maitinimo planą nuo 12 iki 16 savaičių, arba kol nepasieksite tikslo svorio. Nepamirškite, kad, nebent pasidarysite nuolatinės dietos ir gyvenimo būdo pokyčių, tikėtina, kad atgausite prarastą svorį. Įsigykite maisto skalę iš savo vietos mažmeninės prekybos parduotuvės. Jums reikės pasverti savo maistą, kad būtų galima skaičiuoti kalorijas ir makroelementus. Dėl labai mažo kaloringumo dietos ruošiant maistą negalite leisti spėlioti kalorijų kiekio; Be to, reguliariai rekomenduojant aštuonis stiklines vandens, gerti kitus be kalorijų skysčius, pvz., Arbatą be cukraus ir nulį -kalorio aromatizuotas gėrimas. Tai padeda išvengti jausmo nepakankamumo. Nors pagal šį planą pabandykite valgyti daugiausia liesos mėsos, netirpių daržovių ir mažai gliukozės kiekio vaisių. Jei turite nukrypti nuo to ir pasimėgauti, pasirinkite tokias pasirinktis kaip cukraus neturintis želatinas ir pudingas, taip pat supakuoti 100 kalorijų užkandžiai. Išsaugokite juos kaip retkarčiais gydykite taip, kad nekiltų pavojus svorio netekimui.

“Custom Medifast” gairės

Turi baltymų su kiekvienu maistu

Pasirinkite “Nonstarchy Vegetables and Fruit”

Patarimai, kaip sukurti savo labai mažai kalorijų dietą