Kaip sukurti graikų Dievo kūno sudėjimą

Kai jūs įsivaizduojate senovės Graikijos mitologinius dievus, jūs greičiausiai atrodysite liesos, stiprios, rausvos fizikos. Visi “Hermes”, “Dzeusas” ir “Poseidonas” yra vaizduojami kaip idealus kūnas – tai atrodo, kad bet kokio amžiaus žmonės siekia pasiekti. Su sunkiu darbu, nuoseklumu ir atsidavimu, galite sukurti graikų dievo kūną.

Viršutinė kūno plėtra

Stiprus mokymas ne tik sukuria įspūdingus raumenis, bet ir padidina kalorijų skaičių, kurį degina ramybėje. Tikslinė bicepsai su plaktuku. Kiekvienoje rankoje laikykite hantelius su savo delnomis, nukreiptomis į jūsų kūną. Sulenkite alkūnę – nejudėdamas rankos viršutinės rankos, kad svoris būtų nukreiptas į jūsų bicepą. Pakaitiniai ginklai tarp rinkinių arba kartojimų. Koncentruokite ant krūtinės ir tricepso su šalia esančiais išsišakojimais. Padėkite rankas maždaug keturis colius nuo grindų, laikykite savo nugarą ir kojas tiesiai ir sulenkite rankas, kad nuleiskite smakrą link grindų. Užpildykite du ar tris kiekvieno pratybų dešimties kartų rinkinius. Atlikti šį treniruotę kaip visą kūno stiprumo treniruočių rutiną ne trumpiau kaip du kartus per savaitę ne eilės dienomis.

Raumenų raumenys

Koncentruokite ant pagrindinių raumenų – pilvo ir nugaros – atlikę viršutinio kūno pratimus. Atlikite plataus suspaudimo pylimus, kad sustiprintumėte savo viršutinę ir vidurinę nugarą. Suimkite traukimo strypą su viršutine rankena, rankas ne mažiau kaip dvi pėdas. Laikykite savo nugarą tiesiai, sulenkite kelius, kad jūsų kojos nepatektų į grindis ir nesulenktumėte alkūnių, kad pakeltumėte smakrą virš bato. Jei norite daugiau pasipriešinimo, laikykite hantelius tarp savo kojų. Atsigulkite ant nugaros nusileidžiančio svorio stendo su galva, esančiu apatinėje dalyje, kad galėtumėte vystyti pilvą. Turėkite hantelį į savo krūtinę ir pakelkite viršutinę kūną nuo stendo, kol krūtinė taps jūsų keliais. Norėdami nukreipti savo įstrižaines – savo šoninius pilvukus – pasukite liemenį į kairę ir į dešinę protrūkio aukštyje. Užbaikite du ar tris 10-15 kartų kiekvieno pratybų komplektus.

Žemutinis kūno treniruotes

Baigti savo Graikijos dievo stiprumo treniruotę, dirbdami savo kojas ir klubus. Laikydami strypą ant pečių ir stovėkite su savo kojomis šiek tiek platesniu už peties plotį. Palaikykite nugarą tiesiai, sulenkite kelius ir nuleiskite sėdmenis, kol jūsų šlaunys yra lygiagrečios grindims. Koncentruokite ant veršelių laikydami strypą per pečius ir pakelkite kulniukus nuo grindų, laikydami kojas tiesiai ir kartu. Prieš grįždami į pradinę padėtį laikykite šią poziciją po vieną skaičių. Užpildykite du ar tris kiekvieno pratybų dešimties kartų rinkinius.

Kardio pratimai

Kai raumenis įgyjate taikydami nuoseklią stiprumo mokymo programą, atlikite širdies ir kraujagyslių funkciją, kad padėtumėte pašalinti riebalų perteklių iš savo kūno. JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas siūlo, kad suaugusieji kas savaitę atliktų bent 150 minučių vidutinio sunkumo širdies ir kraujagyslių pratybų, pvz., Greitą vaikščiojimą ar dviračiu. Tačiau kiekvieną savaitę – ir didesniu intensyvumu – atliekant daugiau širdies, galėsite greičiau deginti kalorijas ir riebalus. Jog arba paleiskite 30 minučių per dieną, penkias dienas per savaitę arba atlikite dar vieną energingą veiklą, pvz., Šokdynę – jei norite. Be to, jūs galite pasirinkti pakaitinį intensyvų veiklą, kad jūsų treniruotės būtų įdomios ir malonios.