Kaip pridėti vitaminą e iš kapsulių tiesiai į odą

Vitaminas E dažnai naudojamas sklandžiai ir hidratuojamai odai skatinti, jis gali padėti nudeginti ir netgi išlyginti raumenims ir randams, kad sumažėtų jų išvaizda. Tačiau jums nereikia pirkti vitamino E naftos, kad galėtų pasinaudoti daugybe jos naudos. Vietoj to, naudokitės vitamino E kapsulėmis iš sveiko maisto parduotuvės ir šiek tiek alyvuogių aliejaus. Kiekvieną dieną naudokite vitamino E aliejų, kad jūsų oda būtų lygi ir atrodytų sveiki ir jauni. Tai gali būti geresnis gydymas nei brangus universalinės parduotuvės antiaging kremai.

Pašalinkite tris vitamino E kapsules iš vitamino butelio ir padėkite juos ant popierinio rankšluosčio. Naudokite adatą, kad kiekvienoje kapsulėje ištrauktumėte mažą skylę, ir išspauskite alyvą į mažą indelį, kol paliksite tik kapsulės odos. Išmaišykite po 1 šaukštelį. Alyvuogių aliejaus, kad jūsų vitaminas E būtų labiau lankstus, kai jį pritaikysite savo odai.

Natūraliai maitinkite vitamino E aliejų aplink akis, kaktą ir burną, kad išvengtumėte ir pagerintumėte veido raukšles. Merilando medicinos centro universitete pažymima, kad grynas vitaminas E gali padėti sumažinti raukšles ir smulkias linijas atsirandančią veido švelnumą.

Užkimškite kelias daugiau vitamino E kapsulių skylę, kad pakuotumėte prie didelių jūsų kūno plyšių, pavyzdžiui, ant strijų ar didelių randų. Už kiekvieną triją kapsulę nepamirškite pridėti 1 šaukštelio. Alyvuogių aliejaus arba vitaminas E gali tapti lipni. Rauginti rankomis bent kartą per dieną su pirštais.

Naudokite vitamino E aliejų iš kapsulių ant saulės nudegimų arba apsilankę paplūdimyje. Tai gali padėti papildyti drėgmę, kurią jūsų oda praranda karštyje esančioje saulėje, ir gali suteikti raminančią pagalbą nuo skausmingų nudegimų. Pabandykite pastatyti savo vitamino E kapsules šaldytuve, prieš tai juos išstumsite prieš pridėdami vėsinimo reljefą.

Jei kenčia nuo itin sausos odos, egzemos ar psoriazės, tiesiogiai įpilkite vitaminą E iš išpurškusios kapsulės ant odos. Grynas vitamino E aliejus gali padėti hidrinti odą, todėl jums nereikės naudoti brangių ar sintetinių drėkinimo produktų.