Kaip paruošti pasiūlymą šoninį kepsnį

Šoninis kepsnys yra labai liesos jautienos pjaustymas iš karvės šlaunų. Kadangi jis turi ilgus raumenų skaidulas ir mažai marmurinius riebalus, reikia tinkamai paruošti ir pjaustyti, kad išryškintų jautrumą. Šoninis kepsnys dažnai naudojamas “tacos” arba “fajitas”, bet tinkamai paruoštas, švelnus mėsos patiekalas yra vienintelis patiekaluose, pavyzdžiui, Londone.

Marinavimas

“Marinating” prideda skonio, švelninant mėsą. Rūgštiniai ingredientai marinade suskaido jungiamąjį audinį, kuris iš dalies yra atsakingas už mėsos kietumą. Marinuoti šonine ledai šaldytuve iki keturių valandų. Ilgesnis marinavimo laikas rizikuoja denatūruoti mėsą ir sugadinti kepsnio tekstūrą. Tradicinis marinatas, skirtas šoniniam šoniniui, sudarytas iš dviejų dalių raudonojo vyno ir vienos dalies alyvuogių aliejaus. Marinato pridėjimas aliejuje pakeičia kai kuriuos riebalus, kurie trūksta šoniniame kepsnyje. Dėl Azijos skonio pabandykite marinatą, pagamintą iš dviejų dalių citrusinių vaisių sulčių ir vienos dalies sojos padažo, prieskonio česnako ir imbiero.

“Cook to Medium Doneness”

Viršutinis virinimas daro šoninę kepsnį stipresnę ir išdžiovina mėsą. Kuko šoninį keptuvę vidutiniškai retai ar vidutiniškai, kad mėsa nebūtų perpilta. Jungtinių Amerikos Valstijų žemės ūkio departamentas rekomenduoja kepti šoninį šuką iki vidinės 145 laipsnių Fahrenheito temperatūros. Prieš supjaustodami, kepkite kepsnį bent 5 minutes. Poilsio metu temperatūra pakils iki 10 laipsnių F.

Grilis

Grilio šoninis sluoksnis supjaustomas tiesiogine šiluma ant grilio, iš anksto šildomo iki vidutinio aukščio. Griliuokite maždaug 5 minutes vienoje pusėje arba kol bus pagaminta iki pageidaujamo laipsnio. Tiršti kepsniai gali užtrukti kelias minutes. Greitai virkite per didelę karštį, išsaugokite natūralią mėsos drėgmę.

Sumušimas

Užpilkite šonkauliuką ant broilerių indo po pašildytu broileriumi. Užmaišykite maždaug 4-6 minutes, pasukite mėsą žnyplėmis ir kepkite dar 4-6 minutes arba kol jūsų kepinys pasidarys. Skrudinimas naudoja didelę šilumą, kad greitai keptų kepsnį, tačiau tikimės šiek tiek dūmų, kai naudosite šį metodą.

Sultingas šonkaulis, pagardintas skoniu skysčiu, pvz., Sultiniu, vynu arba pomidorų padažu, pamažu mėsos mėsą ir išryškina švelnumą. Iš abiejų pusių sumaišykite mėsą šiek tiek aliejaus karštoje keptuvėje, tada pridėkite skysčio. Leiskite mėsą lėtai kepti ant stovetos ar krosnyje 1 1/2 valandos arba kol mėsa bus pagaminta ir pasiūta.

Vienas iš svarbiausių pasiūlymų pusryčių kepsnys yra tinkamas pjaustymas. Po poilsio, supjaustykite mėsą į ploną juostelę, pjaustydami per mėsos pluoštus. Kiekvienoje pjūvyje, ne ilgai persivalgius pluoštus, turėtumėte matyti apvalius mėsos pluoštų rinkinius.

Braising

Pjaustymas