Kaip išvengti fizinės veiklos sukelto pykinimo ir vėmimo

Kai stumiate savo kūną fizinio krūvio metu arba treniruojant be tinkamos mitybos, pykinimo banga gali nutraukti treniruotę. Liga ir vėmimas dažnai sutrumpina treniruotę, nes tada jūs turite atsižvelgti į savo simptomus. Jausmas, kurį patirsite vykdydamas fizinę prigimtį, greičiausiai labiau susietas su jūsų įpročiais, negu tikrasis pratimas, kuriame dalyvauja. Pasiruoškite ir baigkite treniruotes tinkamai, todėl fizinis krūvis neleidžia jums jaustis nesveika.

Maždaug 30 minučių valgykite mažą užkandį prieš treniruotę. 2001 m. Balandžio mėn. “Apetite” paskelbtame tyrime nustatyta, kad pykinimas pasireiškia tiek pasninke, tiek prieš pat pratimą ir valgymą prieš pat pratimą. Naudojimas visiškai tuštinant skrandį gali sukelti pykinimą dėl mažo gliukozės kiekio kraujyje, o pilnas skrandžio vartojimas reiškia judėti, kol jūsų maistas yra visiškai suardomas. Sveikas užkandis, pvz., Trasos mišinys arba sūrio lazdelė, padeda įtvirtinti treniruotę, nepadarant jausmo.

Pratimai temperatūrai kontroliuojamoje aplinkoje, kai jis yra virš 90 laipsnių Farenheito lauke. Naudojant ekstremalią karščio gali atsirasti šilumos išsekimas ir šilumos smūgis, todėl jūs jausitės niežulys. Kai jūsų šerdies temperatūra pakyla virš 104 laipsnių Fahrenheito, padidėja organų funkcijos nepakankamumo rizika, todėl išlieka patalpose, kai karšta.

Naudokite savo sugebėjimus ir padidinkite savo intensyvumą žingsniais. Nors stumdamas sau tikrai degina kalorijas, tai netinka jūsų kūnui. Esant pernelyg intensyviai, kai jūsų kūnas nesiseka, jis gali sukelti overexertion, dėl ko atsiranda pykinimas, vėmimas ir netgi alpimas. Sukurkite savo jėgą laikui bėgant, o ne mesti save į intensyvų pratybų, kol jūsų kūnas bus visiškai pasiruošęs.

Gerkite vandenį, kad išliktumėte drėgmę visą savo treniruotę. Dehidratacija dažnai pasireiškia pykinimu. Kai jūs sportuojatės, jūs prarandate vandenį per prakaitą. Tas vanduo turi būti papildytas, kad galėtumėte dehidratuoti. Amerikos taryba pratybų metu geria jūsų treniruotę mažiausiai 7-10 uncijų vandens kas 10-20 minučių mankštos. Paprastai sporto gėrimų nereikia pakeisti kalio ir natrio, nebent jūs intensyviai sportuojatės ilgiau nei 45-60 minučių.

Atvėsinkite treniruotės pabaigoje. Nustojus sportuoti staiga, jūsų širdis ir toliau krauna kraują į savo darbo galūnes, paliekant mažiau jūsų smegenyse. Palaipsniui stabdydami savo veiklą, reguliuosite savo širdies ritmą ir tolygiai paskirsite kraujotaką visame kūne, kad jaustumėtės geriau po treniruotės.