Kaip giliai kepta upėtakis

Upėtakis, žuvis, kuri daugiausia gyvena gėlynuose vandenyse, dažnai kepama į keptuvę ir kepama nedideliu kiekiu aliejaus. Bet jei norite pasiekti didelį traškumą, jį pagardinkite. Forelai turi subtilus baltos ir rausvos spalvos mėsos, nors vaivorykštinis upėtakis taip pat gali būti oranžinės spalvos, skonis gali skirtis nuo šiek tiek riešutų ir saldus, priklausomai nuo jūsų rūšies upėtakių. Į karštą aliejų panardinus, trumpos kepimo foreles užtruks tik keletą minučių, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, jas galėsite padengti prieskoniais kepsnyse arba pamerkti juos į tešlą.

Pripildykite gilią keptuvę ar gilų, sunkų dugnu puodą apie pusę su rapsų ar žemės riešutų aliejumi. Atneškite šilumą 375 laipsnių Fahrenheitu. Norėdami tiksliai nuskaityti temperatūrą, naudokite saldainių termometrą.

Įmaišykite miltus į dubenį ir sezoną pagal savo skonį su druska ir pipirais. Supjaustykite keletą kiaušinių kartu su pieno purslų kitame dubenyje, kad sukurtumėte kiaušinių plovimą, užpilkite trečią dubenį su prieskoniais džiūvėsėliais arba kukurūzų miltais. Arba tepkite tešlą, derindami pagardintus miltus su pakankamai pieno, vandens ar alaus, kad sukurtumėte blynų ir mėsos konsistenciją.

Paprasčiausiai perpjaukite upėtakius į miltus, paskui kiaušinių plovimą ir, paskui, kepdami kepinius, pasukdami juos ir spausdami trupinius ant žuvies, kad jie galėtų laikytis. Jei žuvis sunaikinsi, upėtakius gausite per miltus, tada į tešlą.

Padėkite supjaustytą arba susmulkintą upėtakį į karštą aliejų ir kepkite apie 3-4 minutes, pasukdami juos iki pusės, kol bulvys bus auksinės rudos spalvos. Patikrinkite, ar nėra vėmimo, nuimdami jį ir pjaunant į centrą, kad jis būtų visiškai nepermatomas. Nuimkite poilsio vietą ir nuleiskite popieriaus rankšluosčių pamušalu.