Įdomus vidinis atletikos žaidimai didelėms vaikų grupėms

Kai oras pasidaro šaltas arba kai oras nėra palankus, vaikai išliks viduje, tačiau jie vis tiek turi konstruktyviai sudeginti energiją ir fizinį aktyvumą. Organizuokite įdomias uždaras užduotis, kurias vaikai gali padaryti, kad būtų galima tobulinti tokius dalykus kaip komandinis darbas ir sporto sugebėjimai. Svarbu pasirinkti tinkamą didelės grupės veiklą, kad kiekvienas galėtų dalyvauti.

Dodgeball

Dodgeball yra vienas iš būdų išlaikyti vaikus aktyviais patalpose. Padalinkite vaikus į dvi komandas ir padėkite jiems į priešingą pusę pusės aikštelės žymeklį sporto salėje. Galite naudoti daugiau nei vieną kamuoliuką, kurį žaidėjai išmeta, kad pasiektų žaidėjus priešingoje komandoje, kad jie būtų pašalinti iš žaidimo. Jei priešingas komandą žaidęs žaidėjas sužlugdė kamuolį, tačiau jį išmetęs žmogus išlieka. Jei bet kuris žaidėjas nukentėjo galvoje, toks smūgis nesusijęs ir žaidėjas, kuris buvo sužvejotas, lieka žaidime.

Kickball

“Kickball”, kuris per valandą gali sudeginti iki 600 kalorijų, leidžia vaikams užsiimti fizine veikla socializuojant. Padalinkite vaikus į dvi lygias komandas. Kadangi šis žaidimas yra sukurtas panašiai kaip beisbolas, ten turėtų būti žaidėjas, kuris žiūri kamuolį, kiekvieno pagrindinio žaidėjo, treniruoklių ir kai kurių lauko žaidėjų. Įžeidžianti komanda užmuš kamuolį po aikštės ir bandys paleisti kiek įmanoma daugiau bazių. Jų galutinis tikslas, galų gale, peržengia namo plokštę, kad pasiektų tašką. Jei rutulys sugaužiamas, arba bėgikas prisegamas, arba bazė yra pažymėta prieš tai, kai bėgikas pasiekia jį. Jei vienas iš šių įvykių įvyks, bėgikas nebus. Galite persijungti į nusikaltimą ir gynybą po trijų atakų arba leisti kiekvienam žaidėjui įveikti įveiktą komandą prieš pradėdami persijungti.

Relay races

“Relay races” leidžia vaikams dirbti komandoje ir smagiai tai padaryti. Idealiu atveju, jūs žaisite tai yra treniruoklių salė arba prieškambaris, kuriame galite nurodyti linijų pradžią ir sustojimą. Padalinkite mokinius į mažas ir lygias komandas. Jei kai kurios komandos nėra tiksliai lygios, kai kurie studentai gali tekti eiti du kartus. Pasirinkite studentą, kuris yra lyderis, ir stumkite jį kitoje sporto salės galinėje dalyje arba žaidimų aikštelėje. Norėdami pradėti, lyderis nurodo, kad kiti krabų vaikščioti, pažeminti, praleisti ar paleisti. Studentai taip pat greitai, kaip gali, vadovaudamiesi komandai. Tada jie sukasi ir sugrįžta į savo komandą. Jie privalo pažymėti kitą eilutę, kuris tada eina į lyderį. Vadovas taip pat gali pasakyti “užšaldyti”, kai vaikai turi sustoti ten, kur jie yra. Tada lyderis gali pakeisti komandą. Pirmasis visas komandos sugrįžimas į pradinę liniją laimi.

Užšaldyti žymą

Žaidimo tikslas yra tai, kad žmonės žais “tai”, kad žydi ir “užšaldytų” tuos, kurie juos paleidžia. Žaidėjai lieka “užšaldyti”, kol asmuo, kuris nėra “jis”, gali juos žymėti, taigi jie gali ir toliau žaisti. Tiems, kurie žaidžia “tai”, reikia pabandyti užšaldyti visus tuos, kurie veikia, o kai tai įvyksta, nauji žmonės pasirenka žaisti “tai” ir žaidimas tęsiasi. Turėdami didelę grupę, turi būti du žmonės ir dirbti kartu kaip komanda. Įtraukite dar vieną įdomų elementą, leisdami žaidėjams, kurie nėra “tai”, atlaisvinti jų užšaldytus komandos draugus, nuskaitydami tarp jų kojas.